Новини для українців всього свту

Thursday, Oct. 22, 2020

Українці в Канаді вшанували пам’ять героїв «Небесної сотні»

Автор:

|

Лютий 23, 2017

|

Рубрика:

Українці в Канаді вшанували пам’ять героїв «Небесної сотні»

Величезна жертва, на яку пішли герої «Небесної сотні» заради перемоги ідей Майдану, ніколи не буде забута. Про це йдеться у зверненні Конґресу українців Канади (КУК). «Понад сто людей були замордовані на Майдані, захищаючи невід’ємне право українського народу на справедливість та свободу. Сьогодні ми вшановуємо їхню пам’ять. Найвища жертва, яку вони заплатили, ніколи не буде забута. Відважні патріоти Майдану та міських площ по всій Україні є вічним прикладом єдності, відваги і рішучості для всіх нас», — заявили в організації.
Там також висловили упевненість в невідворотній перемозі України над російською аґресією. «Вшановуючи пам’ять «Небесної сотні» ми зупиняємося, щоб віддати пошану тисячам українців, котрі загинули чи були поранені внаслідок вторгнення Росії в Україну. Віримо, що з Божою допомогою вони переможуть. Ми також знаємо, що правда завжди мусить восторжествувати, що добро перемагає зло і що свобода завжди поборює насильство. Ми молимося, щоб мир знову запанував в Україні», — наголошується у зверненні.
Представники КУК також вважають, що Канаді слід продовжити свою військову тренувальну місію UNIFIER в Україні, аби підтримати її у протистоянні російській аґресії. «Враховуючи, що Збройні сили України (ЗСУ) та працівники інших силових відомств продовжують захищати свою державу від російської агресії, суттєва канадська військова підтримка є критично важливою», — йдеться в заяві.
Діаспоряни додали, що найкращим способом забезпечення миру та стабільності в Україні та усьому регіоні є розбудова оборонних можливостей ЗСУ «добре натренованими та обладнаними військовослужбовцями». «Дуже важливо, аби Канада продовжила навчання українських військових до 2020 року, зберігши на чинному рівні або навіть збільшивши кількість задіяних канадських військовослужбовців», — наголосили у КУК.
Сенатор Рейнел Андрейчук також вважає, що Канаді варто продовжувати підтримувати прагнення українців до кращого майбутнього. «Сьогодні ми згадуємо жертв протестів на Майдані. Нам слід і надалі бути солідарними з українським народом у його прагненні до свободи та демократії», — написала вона у Twitter.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply