Новини для українців всього свту

Saturday, Jan. 23, 2021

Українці колядували та пікетували

Автор:

|

Січень 23, 2014

|

Рубрика:

Українці колядували та пікетували

Українці, котрі живуть в Оттаві, колядували в посольстві Європейського Союзу (ЄС) у Канаді. Вони заспівали кілька українських колядок для посла ЄС у Канаді Марі-Aнн Конинск, міністра закордонних справ Канади Джона Берда та ще 24 послів з усіх країн – членів ЄС. Пані посол щиро вітала колядників і запропонувала їм безалкогольні напої. На завершення вони виконали «Щедрик», оригінал популярної західної версії Carol Of The Bells, написаної Миколою Леонтовичем у 1920-х рр.

Після короткого концерту колядники мали змогу зустрітись із присутніми послами, вони обговорювали традицію колядування й інші українські різдвяні звичаї, а також розвиток подій в Україні та висловили свою підтримку розширенню відносин Україна-ЄС. Коляду організував Національний офіс Конґресу українців Канади (КУК) і пан Михайло Решітник. Послам подарували компакт-диски «Три празники в гості» зі записами українських різдвяних колядок у виконанні хору «Акорд».
У той же час українці пікетували Генеральне консульство України в Торонто. «Stand with ukrainian people! Разом сила! Майдан – там, де ми!», — закликали учасники акції. Також у Ванкувері відбувся автопробіг «Марш солідарності», участь у якому взяли українці на автомобілях, прикрашених прапорами, гаслами та синьо-жовтими кульками. Пізніше на вул. Робсон біля Art Gallery відбувся мітинґ учасників маршу.

Марічка Паплаускайте, Vidia

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply