Новини для українців всього свту

Wednesday, Oct. 16, 2019

Українці будуть на Invictus Games у Торонто

Автор:

|

Лютий 02, 2017

|

Рубрика:

Українці будуть на Invictus Games у Торонто

Торік д-р Гарейчук особисто організував заявку України на участь в Invictus Games. І це — лише одне в довгому списку досягнень в наданні допомоги солдатам і ветеранам ЗСУ. 13 липня 2016-го д-р Гарейчук зробив офіційну презентацію від імені поранених героїв України в торонтському офісі Invictus Games. Він пояснив канадським чиновникам, що «українські солдати й українське суспільство обов’язково мусять взяти участь в Invictus Games 2017 року».
«Велика частина світу вже забула про війну на сході України, де активний обстріл відбувається щодня», зазначив д-р Гарейчук, — але коли українські солдати з’являться на таких міжнародних змаганнях у Торонто, то ми зможемо нагадати людям, що й воєнні дії відбуваються і за межами Сирії, а військові аґресія проти України забрала життя вже понад 10 тис. українців».
Наприкінці листопада 2016 року Степан Полторак, міністр оборони України, нагородив медаллю жителю Торонто, котрий активно допомагає ЗСУ після вторгнення до Криму і початок війни на сході України.
Допомога захисникам України впродовж останніх 34 місяців, організованих групою Ричарда Гарейчука почалася з постачанням зимової уніформи та тактичних пристроїв і досягла кульмінації в масивної PR- кампанії вимоги підтримки з боку членів парламенту, міністерств закордонних справ та оборони, і навіть писали принцу Вельському Гаррі з проханням запросити Україну до участі в Invictus Games у вересні ц. р.
У вересні 2016-го д-р Гарейчук отримав хороші новини, як і його партнер із України Оксана Горбач і полковник Ігор Лікаренко, військовий аташе з посольства України в Оттаві, що комітет Invictus Games у Торонто схвалив участь України у спортивних змаганнях поранених і скалічених ветеранів.
На додаток до зусиль щодо Invictus Games, відданість д-ра Гарейчука і тисячі невпинних годин, які він провів у підтримці українських вояків, відзначив Степан Полторак, міністр оборони України. Медаль і супровідний сертифікат привезла в Канаду з України дружина д-ра Гарейчука. Судячи з усього, він є єдиним добровольцем у Канаді, котрий отримав таку нагороду від Міністерства оборони України.
«Важко виразити свої почуття словами» — запевнив волонтер, — але є солдати як на лінії фронту, такі і в лікарнях і реабілітаційних установах, котрим потрібна допомога, і ми робимо все, що ми можемо, щоб підтримати цих хоробрих чоловіків і жінок». Українська діаспора в Торонто особливо активно підтримує події в Україні після Революції гідності, яка почалася в листопаді 2013-го. Ричард Гарейчук їздив до Києва надати свою підтримку в той час.
Д-р Гарейчук — лікар-оптометрист, котрий має повну практику в Торонто. Він став одним зі засновників «Армія SOS Канада», а також коаліції «Україна-Канада», які розпочали свою діяльність із максимальними результатами і мінімальними адміністративними витратами, зібрали невелику групу однаково відданих чоловіків і жінок, котрі поставили собі за мету допомогти солдатам України.
За детальнішою інформацією звертайтеся:
Українсько-канадська коаліція
Д-р Ричард Гарейчук, електронна пошта: UkrCanCo@gmail.com.
Тел.: 416 767-2100 (з понеділка по п’ятницю, у робочий час) і 416 602-5515 (стільниковий 24/7)

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...