Новини для українців всього свту

Saturday, Nov. 28, 2020

Українські студенти увійшли до фіналу конкурсу Queen’s Innovation Challenge

Автор:

|

Листопад 03, 2016

|

Рубрика:

Українські студенти увійшли до фіналу конкурсу Queen’s Innovation Challenge

Українські студенти

Учасники магістерської програми з Data Science Українського католицького університету (УКУ) увійшли до фіналу світового конкурсу Queen’s Innovation Challenge, у якому взяли участь студенти з усього світу. Команда УКУ стала одним із шести фіналістів.
Узяти участь у конкурсі могли студенти всіх бакалаврських і магістерських програм. Кожна зі семи топових канадських компаній — Scotiabank, RBC, TD, BMO, Spirit of Math, Loblaws і Canadian Tire — давали учасникам конкурсу дані своїх компаній і завдання розв’язати певну бізнес-проблему за допомогою аналізу даних. Банк Монреалю оголосив команду студентів магістерської програми з Data Science переможцями півфіналу конкурсу.
«Кейс від банку Монреаля підходив нам найбільше, позаяк він був більше орієнтований на моделювання, ніж на аналітику. Одним зі завдань було збудувати рекомендаційну систему для продажів інвестиційних продуктів клієнтам банку. Чесно кажучи, ми дуже задоволені своїм результатом. Тепер починаємо готуватися до презентації в Торонто, де змагатимемося за головний приз», — прокоментував перемогу у півфіналі Віталій Радченко, студент магістерської програми з Data Science УКУ.
Фінал конкурсу проходитиме в Торонто 25 листопада ц. р. Команди-переможці отримають грошовий приз у розмірі 20 тис. CAD. Участь у конкурсі запропонував студентам Олександр Романко, викладач магістерської програми, котрий також працює Senior Research Analyst і Risk Analytics у компанії IBM Canada.
Викладання на Магістерській програмі з DataScience ведеться лише англійською мовою. Половину курсів читають іноземні викладачі. Ця програма дає якісні знання, навички в галузі програмування й аналітики даних, а також пропонує слухачам світоглядні курси та зустрічі з українськими та світовими лідерами. Програму було створено виходячи з великого попиту ІТ-компаній у якісних працівниках вищого рівня.
Прес-служба УКУ

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply