Новини для українців всього свту

Sunday, Sep. 22, 2019

Українська громада продовжує допомагати Україні

Автор:

|

Жовтень 02, 2014

|

Рубрика:

Українська громада продовжує допомагати Україні
Працівники Кредитової спілки «Будучність» готували до відправки чергову пачку в Україну куди поклали записки для наших бійців. Ось — одна з них

Працівники Кредитової спілки «Будучність» готували до відправки чергову пачку в Україну куди поклали записки для наших бійців. Ось — одна з них

З ініціативи Ліґи українців і Ліґи українок Канади в кредитовій спілці «Будучність» було відкрито рахунок для допомоги українським Збройним силам. Пропонуємо до вашої уваги відгуки з України, які ми отримали протягом кількох тижнів.

«Жінки з Торонто прислали дві коробки з теплими якісними регланами та суперовою термобілизною. Дівчата, ви – просто янголи! Рiднi нашi заокеанськi україночки! Здебiльшого завдяки вам ми стали тим, ким є зараз. З вашою пiдтримкою група почала розвиватись i покращуватись! А ще ви вчите нас справжнього, незламного патрiотизму, над яким не владнi анi роки, анi вiдстань! Дівчата, гляньте в нашій групі фото футболок з х-лом, які ви вислали. Вони вже на блок-постах, і хлопці дуже радіють їм» (Таня Радзієвська).
«Наперед дякую за теплі речі, вони вже необхідні. Ми й самі вже почали закуповувати та відвозити. Багато смертей, багато техніки знищено. Хлопцям важко морально, але настрій – бойовий, ніхто здаватися не збирається.
Якщо у вас буде можливість, я б дуже просив переказати ще коштів. Окрім того, що купуємо постійно одяг, нам потрібно придбати мінімум п’ять позашляховиків. Кажу це тобі, щоб розуміла, куди йдуть ваші гроші. Дуже тяжко хлопцям буде, коли почнуться дощі. Терористам простіше — вони ховаються в містах, в будівлях. А наші — в полі. Треба все зробити, щоб до справжніх холодів і дощів зломити російське вторгнення — тоді ми виграємо швидше. З повагою, C.К.» (Волонтерська група «Твоя допомога армії»)
«Дорогі дівчатка, як же ви далеко! Ви неймовiрно далеко, але ви ближче за багатьох близьких… Думаю, без вашої допомоги, наша група не зробила б і половини того, що зроблено на сьогодні! Я пишаюся знайомством з вами, нехай навіть заочним. І дуже чекаю на вас тут, на нашій з вами рідній землі, за яку так нестерпно болить душа! Отримали посилку з Канади: 1000$, класні жовто-блакитні окуляри, подарунки. Спасибі і низький уклін!!!» (Таня Водяніна)
Шановні українці, війна в Україні триває, і триває боротьба за незалежну Україну. Просимо й надалі підтримувати наших братів і сестер. Рахунок в КС «Будучність» – № 68139 Friends Of Ukraine Defence Forces Fund. Не будьмо байдужими!
Слава Україні! Героям слава!

Наталка Попович

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...