Новини для українців всього свту

Wednesday, Oct. 16, 2019

Ukraine Today очолила Юлія Соцька

Автор:

|

Січень 21, 2016

|

Рубрика:

Ukraine Today очолила Юлія Соцька

Юлія Соцька

Із січня ц. р. посаду шеф-редактора телеканалу Ukraine Today обійматиме Юлія Соцька, котра повернулася в Україну з Канади. В активі Юлії — понад десять років досвіду роботи редактором і продюсером телевізійних новин на CTV (Канада) та CNN (США). Вищу освіту у сфері журналістики та телерадіомовлення Юлія здобула в Seneca College в York University (Торонто).
Міжнародний досвід телевиробництва та розуміння інтересів закордонної аудиторії допоможе Юлії на новій посаді. В цьому впевнена Тетяна Пушнова, генеральний продюсер Ukraine Today. «Це — велика вдача, що такий професіонал, як Юлія, приєдналася до нашої команди, — сказала посадовець. — Її досвід допоможе нам реструктуризувати редакцію телеканалу відповідно до нашої мети — стати впливовим джерелом інформації з країн Центральної та Східної Європи».
За словами п. Пушнової перше завдання, яке постане перед Юлією — розбудова кореспондентської мережі в цих країнах. Друге завдання — підвищення стандартів роботи ньюзруму Ukraine Today. «Вважаю, що про Україну повинно знати більше людей, тому нам потрібно розширювати аудиторію та довести іноземцям, що новини зі Східної та Центральної Європи — справді важливі. Я впевнена, що у Ukraine Today є потенціал стати голосом нової Європи у світі», — прокоментувала своє призначення Юлія Соцька. Нагадаємо, що в Україні також працюють над створенням державного каналу іномовлення — Ukraine Tomorrow.

Марічка Паплаускайте, Vidia

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...