Новини для українців всього свту

Tuesday, Jan. 26, 2021

Творимо добро разом. Долучайтесь!

Автор:

|

Грудень 14, 2017

|

Рубрика:

Творимо добро разом. Долучайтесь!

Члени та прихильники «Четвертої хвилі»

У той час, коли ми в Канаді вже плануємо, що б таке смачненьке приготувати до святкового столу чи яке вбрання одягнути на новорічну вечірку, наші брати та сестри в Україні боронять рідну неньку від російської аґресії.
У той час, коли ми купуватимемо нову сукеночку чи ляльку своїм дітям, сироти загиблих воїнів антитерористичної операції (АТО) також чекатимуть, що святий Миколай покладе іграшку й під їхню подушку.
У той час, коли наші побратими вчергове виборюють незалежність рідної держави, ми не можемо залишатися осторонь, а маємо докладати спільних зусиль, щоб новорічно-різдвяний настрій запанував і в їхніх оселях.
Саме тому впродовж лише останніх трьох місяців у співпраці з численними партнерами Міжнародна організація українських громад (МОУГ) «Четверта хвиля» провела низку доброчинних заходів на допомогу нашим хлопцям і дітям-сиротам в Україні.
Зокрема, 29 жовтня ц. р. з успіхом пройшов благодійний концерт-презентація CD-альбому «Рідний край» Богдана Дремлюха. Глядачі мали змогу отримати справжню насолоду від чарівних голосів місцевих українських виконавців і провести гарно час у приємній компанії друзів і нових знайомих. Кошти, зібрані під час концерту, були передані сім’ям загиблих воїнів 54-го окремого розвідувального батальйону Збройних сил України.

Концерт-презентація альбому «Рідний край» Богдана Дремлюха

12 листопада ц. р. у співпраці з Генеральним консульством України та за активною участю Марини Веселовської, дружини Генерального консула України в Торонто, «Четверта хвиля» провела творчий вечір, присвячений пам’яті видатного українця, оперного співака, Героя України Василя Сліпака. Кошти, зібрані під час концерту, були передані організації «Українське братство», заснованій Василем Сліпаком, яка займається допомогою дітям загиблих воїнів АТО. У вечорі взяли участь такі прекрасні колективи та виконавці, як об’єднаний хор «Левада-Оріон» (художній керівник — Ярослав Гнатовський), Вокальна студія Сергія та Лариси Стільмашенків, заслужений артист України Віктор Мішалов (бандура), Наталія Кулинич-Колач, Михайло Бутенко, Андрій Білан, Оксана Пікуш, Орися Юзич, а також наймолодші учасники — Данило Стельмах, Анна Танчак і Ти мофій Пелех.
Ведучою концерту стала Надія Яшан. Під час концерту глядачі мали змогу послухати
не лише прекрасне виконання оперних арій Сергієм Стільмашенком, але і його емоційну, зворушливу розповідь про дружбу і співпрацю з Василем Сліпаком. Зараз Сергій живе і працює в Торонто, але свого часу вони разом із Василем співали на одній сцені в Паризькій національній опері.

Мішаний хор (УМА) Торонто «Левада»й «Оріон». Соліст Сергій Стільмашенко

10 грудня ц. р. спільно з хором «Оріон-Левада» ми провели ще один чудовий захід — благодійний концерт «Різдвяні візерунки». Впродовж вечора глядачі мали змогу насолодитись прекрасним співом цього хору. Своїми гарними голосами зачаровували й солісти — Оксана Пікуш, Орися Юзич, Анна Барабаш, Анна Танчак, Андрій Білан, Тарас Брилинський, Григорій Сконцей, Люба Якун. Незмінний акомпаніатор наших заходів, багаторічний член «Четвертої хвилі» Наталія Кулинич-Колач знову супроводжувала концерт неперевершеною грою. Неповторний «Kosa Kolektiv Колядники» своїми колядками та забавками надав заходу настільки веселого та захопливого колориту, що глядачі отримали заряд позитивного настрою на усі прийдешні свята.

Колядники Kosa Kolektiv

Глядачів привітали Анна Кісіль, ініціатор і головний натхненник наших проектів, голова Ради культури Світового конґресу українців і заступник голови МОУГ «Четверта хвиля», а також Ольга Ліщинська, член Ради директорів світової організації «Четверта хвиля». Присутні в залі також могли отримати несподіванки, надані добродіями, з котрими ми співпрацюємо. Цього разу це були: Оpеn Wоrld Lеаrnіng Sоcіеty (партнер у Торонто — Таміла Карпик), український дитячий журнал «Розумники» (головний редактор — Любов Славатинська), «Кантор» (співвласник — Роман Галущак), Літературно-артистичне товариство відділ Канада (президент — Марія Антонів), ресторан «Золотий лев» (власник — Анна Кісіль). Головний приз концерту — оригінал картини народного художника України, майстра петриківського розпису Андрія Пікуша «Пава в трускавках» — пощастило виграти Ірені Біланюк. Якщо хтось бажає придбати й для себе оригінали автентичної «петриківки» або навчитися стилю петриківського розпису, звертайтеся до Оксани Пікуш, доньки й учениці видатного майстра, за тел.: 416-354-2469 або пишіть на електронну скриньку: оksаnnа@lіvе.cоm.

Оксана Пікуш вручає гoлoвний приз кoнцерту —
oриґiнал картини нарoднoгo худoжника України,
майстра петрикiвськoгo рoзпису Андрiя Пiкуша «Пава
в трускавках» Іренi Бiланюк

Спонсорами цього заходу стали Кредитова спілка «Будучність» (головний виконавчий директор — Оксана Процюк-Чиж), Аtоmіc Hеаtіng аnd Cооlіng (президент — Ігор Прокіпчук) та Українська Кредитова Спілка Лимитед (генеральний директор — Тарас Підзамецький).
Ведучі концерту Лілія Конечна та Ігор Бокій запалювали присутніх своєю емоційністю, а віншування Василя Ахтемійчука надихнуло замислитися про те, що є справді головним у ці передсвяткові дні, а саме — творити добро й допомагати тим, хто зараз потребує нашої уваги і тепла.
Саме тому частина коштів, зібраних під час вечора, буде передана волонтерському руху «Меценати для солдата» (засновник — Руслан Теліпський). Проект покликаний надавати допомогу сім’ям «Небесної сотні». Уже вчетверте в грудні ц. р. рух прийматиме в Луцьку вдів і дітей загиблих воїнів АТО з різних куточків України й організує їм справжнє Свято Миколая. «Четверта хвиля» вже не вперше співпрацює з Русланом. Улітку ц. р. ми надіслали
велику кількість посилок із дитячим одягом та іграшками для дітей і вдів загиблих воїнів АТО після проведення благодійного марафону «Діти Торонто — дітям-сиротам України». Творимо добро разом. Долучайтеся!
Усі три вечори проходили у бенкет-залі «Княжий двір» ресторану «Золотий лев». Тож особлива подяка адміністрації цього закладу за надане приміщення та допомогу в організації наших благодійних заходів. Задля втілення ідей і задумів організації в життя необхідно мати добре згуртовану команду волонтерів. Технічну підтримку, звукове забезпечення та відео-оформлення здійснювали Тарас і Богдан Пуняки, зв’язки з громадськістю — Таміла Карпик, Надія Заставна, Марія Антонів та Ігор Бокій, адміністрування квитків і фінансів — Марія Мирутенко та Галина Карпа. Постійну інформаційну та медійну підтримку нам надають фотограф Микола Сварник, тижневик «Міст», медійна група «Разом», дитячий журнал «Розумники», телевізійні канали «Форум-ТВ» і «Контакт», а також Vyshyvаnkа Chаnnеl.
Безперечно, маємо сприяння нашим проектам із боку Андрія Веселовського, Генерального консула України в Канаді, та Тараса Багрія, Голови Конґресу українців Канади (відділ Торонто). Вони завжди відвідують наші заходи.
Ми продовжуємо активну діяльність і не зупиняємось на досягнутому. Під час Різдвяних свят наші талановиті члени організації радо завітають у ваші домівки з колядою! Отже, якщо хочете здивувати родину та гостей прекрасною українською колядкою, запросіть наших колядників і створіть свято не лише собі, а й нашим побратимам в Україні. Адже кошти, зібрані під час коляди, ми використовуємо на реалізацію майбутніх доброчинних проектів. За подальшою інформацією звертайтеся до Ігоря Бокія, директора «Четвертої хвилі», за тел.: 647-886-1905 або електронною поштою: bоkіy_іh@yаhоо.cоm. «Четверта хвиля» висловлює щиру подяку всім учасникам, партнерам і глядачам за те, що не залишаєтесь байдужими та підтримуєте наші проекти. Запрошуємо долучатись до нас і в майбутньому! Бажаємо всій українській громаді веселих Різдвяних і новорічних свят!

Таміла Карпик, директор МОУГ «Четверта хвиля». Фото Миколи Сварника

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply