Новини для українців всього свту

Tuesday, Oct. 27, 2020

Свято матері «Мамина сорочка» в Торонто

Автор:

|

Червень 07, 2018

|

Рубрика:

Свято матері «Мамина сорочка» в Торонто

Традиційно ансамблі Спілки української молоді (осередок Торонто) та Ліґа українок Канади (відділ Торонто) організовують Свято матері. І не лише, щоб привітати найдорожчих людей, але й щоб зробити корисну справу. З кожного Свята матері, організатори надсилають фінансову допомогу в Україну на різні потреби. Свято Матері «Мамина сорочка» крім концерту передбачало показ моди. Ось як це було.

Ведуча свята та мама трьох діток Тетяна Бідяк привітала гостей

Жіночий хор «Діброва» заспівав три пісні — «Чорнобривці», українську народну колискову й «Якби на квіти та не морози». Молитва «Богородице діво» прозвучала як молитва за всіх матерів. Дириґент — Олеся Коник, музичний супровід — Віра Очерет

Бандуристка Наталя Гіль заспівала «Боже, як тихо я сплю», музику до якої написала сама

Дизайнер із Торонто Рома Кулик (Roma Rach) презентувала свою весняну колекція під електронно-народну музику Онуки.

Данієла Пагура

Яна Коваль

Оля Рачкевич

Оксана Котуха

Дизайнер цієї гарної колекції Рома Кулик (крайня праворуч)

Колекція плащів, надана для показу Марією Швидченко, відбувалася під пісню Havana (Camila Cabello), але у музичній інтерпретації бандури та баяну

Відому пісню автора Наталі Май «Мамина сорочка» заспівав дует учасниць молодіжного ансамблю «Пролісок» — Ліза Заворотня й Оксана Котуха

Перед показом вишиваного одягу, художниця та мистецтвознавець Мирослава Бойків розповіла про традиційні українські строї й їхні деталі на основі колекції Діани Мельниченко.

Діана Мельниченко

Показ колекції вишиваного одягу Folk moda зі Львова розпочала Діана Мельниченко, мисткиня з Торонто, котра репрезентувала народний стрій зі своєї власної колекції, а модельки носили прикрас,и виготовлені Діаною Мельниченко. Показ відбувся під музику «Вербовая дощечка» в народному виконанні хору ім. Г. Верьовки та сучасного виконанні Іларією.

Іванка Сало

Оксана Качала

Іванка Леус

Тетяна та Катруся Пелеш зробили дівчатам-моделям гарні зачіски, а Галя Буйняк за допомогою макіяжу підкреслила красу і без цього вродливих українських дівчат. Дякуємо Тетяні, Катрусі та Галині за волонтерську працю.
Фінальна пісня «Рідна мати моя», яку заспівали всі присутні, стала величним гімном для всіх українських матерів.

Під час свята працював базарчик на чолі з господинею Андрійкою Кузьмин (ліворуч), на якому можна було придбати вишивані речі від Folk moda, а також прикраси від Діани Мельниченко

Велика подяка спонсорам свята: кредитовій спілці «Будучність», Peller Estate, Meest Corp., Mr. Security, агентам із продажу нерухомості Мотрі Джулинській та Богдану Поповичу, родині Марії та Зенкові Скірам. Подяка українському культурному центру та Дарії Луців за гарно підготовлену залу, смачний обід і професійну обслугу. Дякуємо Галині Винник, Андрійці Кузьмин та Тетяні Бідяк за організацію чудового свята. Дякуємо Богдану Поповичу за світлини зі свята.
Традиційно частину прибутків від Свята матері організатори віддають на гуманітарну допомогу в Україну. Так було і цього разу. 1 тис. USD надіслали родині Дениса Кривенка з Дніпра — батька трьох дітей, котрий загинув у війні на сході України. Жінки Канади — жінкам України!

Наталка Попович

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply