Новини для українців всього свту

Friday, Dec. 4, 2020

Святе причастя учнів української школи

Автор:

|

Червень 14, 2012

|

Рубрика:

Святе причастя учнів української школи

Неділя 27 травня 2012 року стала особливою для чималої частини української громади Торонто. Свята літургія в українській греко-католицькій катедрі Святого Священномученика Йосафата, відслужена отцем-парохом Остапом Чорнієм, відбувалася в переповненому людьми храмі. Тут зібралися діти, їхні батьки, хрещені батьки, родичі та знайомі, а також директор школи, учителі та парафіяни, аби спільно порадіти: наша Церква прийняла до свого материнського лона нових повноправних членів християнської родини. Діти, учні Української цілоденної школи Святого Священномученика Йосафата, прийняли перше у своєму житті Святе причастя.

Протягом навчального року вони проходили катехізацію. За допомогою настоятеля катедри о. Остапа Чорнія та о. Івана Барщика, учителів Люби Дзери, Галини Данко та Керрі Френетт діти вивчили молитви, зрозуміли, що таке гріх і як його позбутися. Напередодні всі школярики відбули Святу сповідь і тепер із чистими думками і помислами прийняли у своє серце Ісуса.

Після Святої літургії Лусі Дичковська, директор школи, подякувала всім, хто доклав свою працю до виховання та навчання нових членів української християнської громади.

Отець Чорній привітав дітей і всіх присутніх, наголосивши, що найкращим виявом подяки для нашої Церкви буде присутність дітей і їхніх батьків кожної неділі у святому храмі на спільній молитві.

Знаменним є те, що цього року до Святого причастя учні зі школи Святого Йосафата йшли вже 50-й раз! Саме стільки гуртів маленьких християн-українців за своє півстолітнє існування підготувала школа, яка цього року відзначила свій золотий — 50-річний — ювілей.

Діти прийняли Христа у свої маленькі серця. Їхні душі наповнилися великою Благодаттю й святістю. Це тепло та світло вони понесуть через усе своє життя та передадуть прийдешнім поколінням. Маючи таких відданих, вірних, свідомих свого коріння українців-християн, наша українська Віра та Церква живе, розвивається й житиме вічно.

 Оксана Соколик

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply