Новини для українців всього свту

Thursday, Jan. 21, 2021

Співочий конкурс «Українська зірка-2014»

Автор:

|

Вересень 04, 2014

|

Рубрика:

Співочий конкурс «Українська зірка-2014»
Чек на $1000 від імені КС «Будучність»

Чек на $1000 від імені КС «Будучність»

З ініціативою Конґресу українців Канади (КУК), відділ Торонто, кредитова спілка (КС) «Будучність» організовує й спонсорує вокальний конкурс «Українська зірка», який цього року проводився вже вдруге.

Всі учасники були поділені на дві вікові категорії до 13 років і старші. Кожен із них надіслав своє відео, яке було виставлено у Facebook і глядачі могли голосувати за улюбленого співака. Учасниками цьогорічного конкурсу були:
Дарина Кучман, Катруся Вайнберг, Максим Щербатюк (США), Катерина Гнатюк, Назар Теодорович, Йосафат Саламашек, Соломія Саламашек, Юрій Дудар, Володимир Дудар,
Олена Бурменко, Юліан Кохановський, Олександр Кохановський, Тимофій Пелех, Аліна Гурин, Олег Бунча та Роман Бутенко.
За результатами голосування у Facebook та за оцінками суддів, до фіналу увійшло по троє учасників в кожній категорії. В рамках святкування Дня Незалежності України в Сентеніал-парку в м. Торонто відбулася фінальна частина конкурсу.
На членів журі, до складу якого входили професійні музиканти та співаки, було покладено нелегке завдання визначити переможців. Бо насправді, всі учасники конкурсу — надзвичайно талановиті.
Переможцем у молодшій групі став шестирічний Тимофій Пелех, котрий отримав звання «Українська зірка» 2014-го й Apple IPad Mini, спонсорований КС «Будучність».
Перемогу в другій групі та звання «Українська зірка» 2014го здобув талановитий Олег Бунча. Чек на $1000 від імені КС «Будучність» вручив Роман Медик, член Ради директорів КС «Будучність».
Ведуча конкурсу Мирослава Симоненко подякувала всім конкурсантам за любов до української пісні, батькам, котрі підтримували дітей та допомагали фільмувати. Кожен із учасників конкурсу отримав дарунок від КС «Будучність»
Українці роз’їхалися по цілому світу, але ніколи не цуралися свого коріння. Ми співаємо українські пісні, танцюємо українські танці, ходимо до української церкви. Любимо свою Україну і допомагаємо чим можемо у важкий для неї час. І на завершення учасники конкурсу разом з жюрі та глядачами заспівали пісню на слова Василя Симоненка «Виростеш ти сину».
КС «Будучність» горда бути головним спонсором такої важливої громадської події, як пісенний конкурс. Підтримуючи цей проекти, «Будучність» підтримує бажання молоді вивчати українську пісню і таким чином зберігати її далеко за межами України. А наші артисти є зірками для своїх батьків, дідусів і бабусь, для своєї родини і товаришів. І кожен із них є українською зіркою для нашої громади. Дякуємо Ані Яциняк та Тарасу Рудяку за гарні світлини.

Наталка Попович

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply