Новини для українців всього свту

Wednesday, Oct. 21, 2020

СФУЖО підтримує Євромайдан

Автор:

|

Грудень 04, 2013

|

Рубрика:

СФУЖО підтримує Євромайдан

Світова федерація українських жіночих організацій (СФУЖО) підтримує учасників мирного протесту на Євромайдані та висловлює глибоке обурення численними фактами насилля з боку правоохоронних органів проти молоді й мирних учасників акцій протесту, у тому числі, фактом побиття більш ніж 40 українських і закордонних журналістів.
Необґрунтовані прояви насильства суперечать принципам, які ще напередодні були затверджені Європейським Союзом (СЄ) і президентом України Віктором Януковичем на саміті «Східного партнерства» у Вільнюсі. Влада не може карати громадян та порушувати їхнє конституційне право на мирні зібрання й протести.
На зустрічі з послами ЄС, Канади та США прем’єр–міністр України Микола Азаров сказав про розгін Євромайдану: «Я вам кажу абсолютно відверто: ні президент, ні прем’єр-міністр не знали про проведення цієї операції». То що ж це за уряд, і хто керує в Україні каральними операціями?
Тому СФУЖО підтримує винесений на розгляд парламенту 3 грудня проект резолюції про відставку уряду та надіється на успішне її затвердження. Мільйони українців мають право жити в демократичній європейській Україні! Заохочуємо складові організації СФУЖО своїми акціями та зверненнями підтримати Євромайдан. Україна повинна відчути сильну підтримку діаспори, а зокрема світового українського жіноцтва.
Орися Сушко, президент СФУЖО
Олександра Фарима, секретар СФУЖО

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply