Новини для українців всього свту

Monday, Jun. 1, 2020

Сенатор Андрейчук закликала до звільнення Савченко

Автор:

|

Серпень 27, 2015

|

Рубрика:

Сенатор Андрейчук закликала до звільнення Савченко
Рейнелл Андрейчук

Рейнелл Андрейчук

Сенатор Рейнелл Андрейчук відзначила День незалежності України, поновивши свій заклик до негайного та безумовного звільнення Надії Савченко, пілота Військово-повітряних сил і депутата Верховної Ради України. «22 роки тому, прийнявши Декларацію про проголошення незалежності України, народ України поклав початок процесу створення незалежної та суверенної Української держави, — заявила сенатор. — Сьогодні цей процес постав перед обличчям безпрецедентного виклику».
«Пані Савченко стала символом цього виклику та тих жертв, що їх приносять усі українці, котрі продовжують боротьбу за таке майбутнє, в якому вони матимуть справделивий шанс жити у мирі та процвітанні, — сказала вона. — Люди в усьому світі розцінюють ставлення Кремля до прав і свобод п. Савченко так само, як вони до нападів Путіна на Україну — як порушення міжнародного права в питаннях цілісності та незалежності суверенних держав, злочин, для якого не може бути виправдання».
«Канадський народ продовжує свою підтримку незалежності України і знову закликає до негайного та безумовного звільнення Надії Савченко», — зазначила сенатор.
Також продовжує викликати стурбованість подальше утримання під арештом у Росії кількох інших громадян України, в т. ч. кінорежисера Олега Сенцова, затриманого у травні 2014 року після того, як він протестував проти анексії Криму Росією, та української журналістки Марії Варфоломеєвої, котру затримали у січні 2015-го, коли вона перебувала у відрядженні в Луганську.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply