Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Tuesday, Feb. 19, 2019

Різдвяна гра «Що? Де? Коли?» у Торонто

Автор:

|

Грудень 22, 2016

|

Рубрика:

Різдвяна гра «Що? Де? Коли?» у Торонто
Переможці — команда «П'ята хвиля»

Переможці — команда «П’ята хвиля»

Були б розумники, а гра для них завжди знайдеться! Варто було клубу UbrainE дати експериментальний старт у листопаді ц. р., як вже у грудні на другому турі інтелектуальної гри «Що? Де? Коли?» (ЩДК) вже сісти, стати та притулитися було ніде. Міні-сезон 2016 року вважатимемо закритим із результатом у 70 розумників і розумниць, котрі приєдналися до торонтівського клубу інтелектуальних ігор.
Різдвяну гру ЩДК користувачі Facebook вже помітили на яскравих фото учасників — всі команди вигадали собі тематичний дрес-код, підготували привітальні візитівки та кричалки. Незмінною залишилася й кількість запитань, які Роман Тимків, ведучий та ідейний натхненник усього процесу, запропонував для роздумів командам — 24 традиційних головоломки, чотири з яких прозвучали в рамках рубрики MeestBox, що замінила класичну «чорну скриню». Так, 19 правильних відповідей у «П’ятої хвилі», по 18 — в «Фунікулера» і новачків «Без назви», котрі стали відповідно переможцями і призерами другої гри. Святковий декор, ялинка, хурделиця за вікном та новорічне шампанське під фінальну пісню закрили серію ігор цього року, а вже наступного 11 існуючих команд і всі новачки налаштовуються на повноцінний турнір.
Долучитися до гри самостійно або командою легко: шукайте UbrainE Club у соціальних мережах і заповнюйте реєстраційну форму. Планів на рік прийдешній поки що ніхто з організаторів не розкриває, але ще не зіграних брейн-рингів, командних та індивідуальних ігор, квестів в арсеналі — багато. Головні «фішки» клубу — незмінні: гра українською мовою, завдання тренують мозок і розвивають увагу, атмосфера дружня, але конкуренція відчутна. Завдяки партнерам і спонсорам — корпорація «МІСТ», Українська кредитова спілка, книгарня «Буква», кулінарний дім «B&D», магазин FUWL, спільнота Ukrainians in Toronto — граємо в затишній залі УНО-Торонто, з подарунками, перекусками та цікавими призами.
Нехай план амбітних українців на 2017 рік неодмінно включатиме цікаві та корисні інтелектуальні змагання. Розум — це сила, а отже, піддається тренуванню!

Ольга Мозкова

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...