Новини для українців всього свту

Saturday, Nov. 28, 2020

Приєднуйтесь до акції в Оттаві!

Автор:

|

Серпень 13, 2015

|

Рубрика:

Приєднуйтесь до акції в Оттаві!

Putin Must Pay

Щодня ще, як мінімум, одна людина втрачає свою оселю через війну на Донбасі. Ні, це в жодному разі не офіційна статистика. Це — приблизна оцінка сучасної катастрофи на сході України. Втрата житла, звісно, не кінець світу, як вам може здаватися, але ця історія — не про це. Людина втрачає все своє життя, не більше і не менше. Вона втрачає спогади, пов’язані з її дитячим садком, тому що від того садка залишилися тільки бетонні палі й усіяний гільзами дитячий майданчик. У школі, де він вперше відкрив підручник української мови, тепер вибиті вікна та немає стелі. Там, де він колись зі сміхом з’їжджав із перил, тепер дзвенить тиша, а про школярів нагадують лише ошмаття підручників, залишених останніми учнями цієї школи.
Кожен біженець втрачає свою роботу, коло друзів, пам’ятні місця, а головне — свою впевненість у майбутньому. Тепер він живе у Львові або в Харкові, в Дніпропетровську чи в Одесі, в Києві або в Херсоні. Маленькими кроками намагається знайти свій новий куточок у суспільстві, обрости спогадами в чужому місті, та якнайшвидше стерти з пам’яті жах втрати рідної оселі. Щодня такий переселенець збирає своє нове життя по частинах, і збирати його повинен власними силами та засобами, позаяк ні уряд України, ні західні політики зараз не мають можливості, а головне — бажання допомогти їм закладати цеглинки нового будинку.
Західній громадськості складно повною мірою усвідомити реальність цих подій, їй важко навіть уявити, що в ХХІ ст. в демократичній і розвиненій країні людина може втратити все своє життя в одну мить. В систему координат цих людей не вкладається те, що, може, вони ніколи в житті не отримають навіть копійки компенсації за їхній зруйнований будинок і життя з вини безглуздої політики диктатора Путіна.
Ми в організації «Хайвей Ліберті» кожною нашою дією намагаємося налагодити цей тендітний зв’язок між діаметрально протилежними реаліями України та Західного світу. Зараз нашою метою є поширення інформації про масштаби гуманітарної трагедії, яка знедолила мільйони українців. Ми хочемо донести історію кожного біженця зі зони військових дій, кожного переселенця з анексованого Криму до небайдужого серця західної спільноти. Жодна людина, втративши свою оселю та стабільність через путінські політичні ігрища, не повинна боротися за своє майбутнє життя насамоті.
Акція 24 серпня ц. р. в Оттаві біля російського Посольства в Канаді стане фундаментом у побудові інформаційного зв’язку між західним соціумом і постраждалими від зовнішньої політики Російської Федерації. Наш обов’язок — відкрити очі всього світу на трагедію кожного біженця в Україні, на їхні потреби та мрії, на їхні цілі та бажання. Якщо ваше серце також болить за постраждалих у цій кризі, приєднуйтесь!
Більше інформації про нашу організацію ви можете знайти на нашому веб-сайті www.highwayliberty.com, а також на сторінці у Facebook www.facebook.com/highway.liberty. Якщо бажаєте приєднатися до нас в Оттаві, будь ласка, напишіть нам листа з вашим іменем і телефоном на електронну адресу: info@highwayliberty.com.

Богдан Буйвол

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply