Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Sunday, Nov. 18, 2018

Презентація унікального фотоальбому «Майдан. Революція гідності»

Автор:

|

Травень 28, 2015

|

Рубрика:

Презентація унікального фотоальбому «Майдан. Революція гідності»
Проф. Святоцький (у центрі) вручає фотоальбом та подяку голові Ради директорів КС «Будучність» Михайлу Шепетику та головному управителю Оксані Процюк-Чиж

Проф. Святоцький (у центрі) вручає фотоальбом та подяку голові Ради директорів КС «Будучність» Михайлу Шепетику та головному управителю Оксані Процюк-Чиж

Нещодавно в кредитовій спілці (КС) «Будучність» за участю членів Ради директорів, працівників, представників громадських організацій і медіа відбулася значна подія — презентація унікального тритомного фотоальбому «Майдан. Революція гідності». Перша презентація видання пройшла в Києві 7 травня ц. р., напередодні відзначення Дня пам’яті та примирення.

Представити цей історичний фотоальбом у Торонто приїхали доктор юридичних наук, професор Олександр Святоцький зі Львова та президент корпорації «Міст» Ростислав Кісіль.
Фотоальбом вражає своїм змістом, красою та розміром. Це — спільний проект волонтерів, громадських організацій, представників бізнесу та фотожурналістів, котрі фіксували події Революції гідності, забуваючи про власну безпеку, рятуючи від ударів перш за все апаратуру, а не себе.
Альбом складається з трьох частин: «Студентський Майдан», «Революція гідності» та «Небесна сотня». «У ньому немає підписів, немає переліку, бо неможливо помістити всіх учасників — їх було більш як 11 млн на Євромайдані у Києві й на майданах в реґіонах, — але там є дух, там є цінності, Бог і Україна», — сказав на презентації в Києві Степан Кубів, керівник проекту, комендант Майдану та представник Президента у Верховній Раді України. Він також зазначив, що 108 родин героїв «Небесної сотні» отримає цей фотольбом у подарунок. До слова, фотоальбом уже видали українською й англійською мовами.
Проф. Святоцький подякував КС «Будучність» та її членам за постійну допомогу і подарував примірник фотоальбому «Майдан. Революція гідності» зі спеціальним “Сертифікатом подяки”.
Чому презентація відбулася саме в «Будучності»? А тому, що «Будучність» та її члени були серед тих, хто першим поспішив на допомогу повсталому народу України. Тому, що в перші ж дні протистояння на київському Майдані в КС «Будучність» було відкрито рахунок «Євромайдан» і наші члени почали щедро нести свої пожертви. Тому, що н для забезпечення життєдіяльності Майдану через КС «Будучність» було перераховано понад $260,000 на закупівлю продуктів, медикаментів, пального. Тому, що в КС «Будучність» було засновано фонд «Небесна сотня», кошти з якого призначалися на допомогу родинам загиблих героїв. Тому, що через КС «Будучність» і далі йде допомога українській армії з фонду «Приятелі Збройних сил України», заснованого Ліґою українців та Ліґою українок Канади. Тому, що через КС «Будучність» надходять кошти у фонд «Ангели-хоронителі України» — проект з підтримки однойменного реабілітаційного центру. Тому, що члени нашої кредитівки подарували $100,000 своїх дивідендів на три вищезазначених фонди. Як бачимо, КС «Будучність» є сполучною ланкою між українською громадою в Канаді й Україною.
Також фундація «Будучність» була спонсором видання першої історичної збірки майданівських віршів «Небесна сотня», зібраних Лесею Воронюк із Чернівців. Ця збірка — це історія Революції гідності у віршах, написаних на барикадах, у наметах, на вулицях Києва простими людьми – учасниками революції.
Фотоальбом «Майдан. Революція гідності» — це історія у світлинах, на які неможливо дивитися спокійно. Тут — люди та події, діти й священики, сніг і вогонь, дерев’яні щити та дула рушниць снайперів. Тут – бойовий дух і любов, гідність і сльози. Тут – піднесення, радість, трагедія і Перемога… Тут – наші Герої, які віддали життя за гідність нашої нації, за Україну.
Вічна пам’ять та вічна слава героям «Небесної сотні»!
Повідомляємо, що фотоальбом «Майдан. Революція гідності» можна придбати у відділеннях КС «Будучність», зложивши дотацію на суму $350 (на $150 видається довідка про звільнення від податку). Кошти, зібрані від розповсюдження книги в Україні та в Канаді, призначені на допомогу родинам загиблих героїв «Небесної сотні». Чеки можна виписувати на BCU Foundation з поміткою «Небесна сотня». Фотоальбом повинен стати настільною книгою кожного українця. Бо це — наша історія.

Наталка Попович

About Author

Meest-Online

 • BlackStork

  ***
  Чесноти вищої немає
  Як боронити Батьківщину.
  Пожертви більшої немає
  Життя віддати за країну.
  За рідну землю кров проливши
  Нащадкам волю дарувати.
  Навалу ворога відбивши
  Шлях у майбутнє розпочати.
  В щасливій вільній Україні
  Героям вічна пам’ять буде.
  Самопожертви подвиг їхній
  Ніколи не забудуть люди …
  30.05.2015

Loading...