Новини для українців всього свту

Tuesday, Oct. 27, 2020

Підручник з української як іноземної

Автор:

|

Червень 19, 2014

|

Рубрика:

Підручник з української як іноземної

Ірина Ключковська

У межах літнього вчительського семінару, який відбувся 14 червня, Методичний комітет Шкільної ради Конґресу українців Канади (КУК) у Торонто в співпраці щодо питань методики з Міжнародним інститутом освіти, культури та зв’язків із діаспорою (МІОК) Національного університету «Львівська політехніка» представив новий підручник з української мови як іноземної «КРОК-2».

Видання побачило світ у лютому ц. р. «КРОК-2» надруковано завдяки Анні Кісіль, українці, котра живе та працює в Канаді вже понад 20 років. Окрім успішної бізнесової діяльності п. Анна активно бере участь у громадських рухах: плідно співпрацює з КУК, є головою комісії з питань культури при Світовому конґресі українців.
Навчальний комплект складається з книги для студента, робочого зошита й компакт-диска. Курс поділено на десять модулів за тематичним принципом. Теми продовжують вивчене на початковому рівні, поглиблюючи матеріал, даючи студентам змогу не тільки вивчати лексику та граматику, а й пізнавати життя сучасної України, культуру та побут, актуальні суспільні питання.
Матеріал посібника укладено таким чином, що в кожному модулі студенти отримують нагоду вдосконалювати навички в усіх чотирьох видах мовленнєвої діяльності: розмові, аудіюванні, читанні та писанні. Для читання є короткі оригінальні або адаптовані тексти, узяті переважно зі засобів масової інформації, які знайомлять студентів із лексикою в її реальному функціонуванні.
«Ми переконані, що за підручником «КРОК-2» українську мову вивчатимуть не лише українці на всіх континентах планети — у Канаді та в Росії, Австралії й Арґентині, Бразилії й у країнах Європи, а й ті іноземці, для кого Україна є цікавою і хто бачить свій бізнесовий чи політичний інтерес у нашій країні», — зазначила Ірина Ключковська, директор МІОК і редактор видання.

Христина Бондарєва, Vidia

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply