Новини для українців всього свту

Sunday, Sep. 22, 2019

Наша допомога Україні

Автор:

|

Грудень 04, 2014

|

Рубрика:

Наша допомога Україні
Оксана Соколик та її чоловік Ігор

Оксана Соколик та її чоловік Ігор

Ми знову звітуємо про нашу допомогу Україні. Дякуємо громаді, яка відгукнулася на заклик Ліґи українців і Ліґи українок Канади, котрі започаткували рахунок у Кредитовій спілці «Будучність» Friends Of Ukraine Defense Forces Fund. Варто зазначити, що кошти в цей фонд надходять із усіх куточків Канади, у т. ч. — значні суми від відділів Ліґи українців і Ліґи українок Канади. Ми закликаємо нашу громаду не зупинятися в допомозі. Треба розуміти, що в тих побутових і погодних умовах, у яких перебувають наші захисники, одяг і взуття швидко зношуються, також у склади амуніції потрапляють снаряди й підпалюють їх. Крім одягу та взуття хлопцям потрібні рації, навігатори, авта й медичні препарати. Ми не можемо чекати, коли Міністерство оборони забезпечить вояків, – допомога потрібна зараз, у цю хвилину.

Довгоочікувані звіти. Вибачте, що давно не звітувалися за закупки, купувати – купували та відвозили на передову, а вам не розповідали. То ось наш звіт за витрати 15 тис. дол., або 220 тис. грн. Відразу висловлюємо величезну подяку всім хто долучається своєю пожертвою, особлива подяка – усім жертводавцям Ліги українців Канади. Отже, сам звіт:
500 пар валянків із калошами для сумських артилеристів, 1 тис. пар грілок «Зігрівайка», 80 спальників на екстримну температуру й ще багато-багато інших потрібних речей. Ліля Мусіхіна – волонтер у Тернополі, з котрою ми співпрацюємо. Вона та її подруги стоять роздягнені, щоби привернути увагу людей і зібрати кошти. «Холодно? А солдатові в окопі?»
Волонтерська група «Вільні люди» (Харків)
Учні української суботньої школа імені спадщини Юрія Липи щиросердечно поділилися солодощами, які вони зібрали під час Геловіну. Крім цього учні намалювали малюнки, зробили аплікації та янголів. Директор школи Оксана Соколик і її чоловік Ігор принесли великі торби цукерок якраз у той момент, коли ми пакували посилки для батальйону «Айдар», у складі якого воює також кілька десятків жінок.
Світлана Бевз — учитель у Вінницькому національному технічному університеті, три місяці була зенітником у батальйоні «Айдар», а тепер працює волонтером. «Щиро дякую за підтримку та допомогу. Передавайте від нас вітання й подяку дітям і вчителям Української суботньої школи Юрія Липи, Фонду допомоги армії України й усім патріотам української діаспори в Канаді. Тільки в єдності — наша сила!»
Просимо нашу громаду не забувати про те, що війна не закінчилась і ми повинні допомагати нашим братам і сестрам в Україні. Можна приносити дотації до будь-якого відділу «Будучності» або висилати чеки на адресу: League Of Ukrainian Canadians, 9 Plastics Ave. Toronto ON M8Z 4B6. Не будьмо байдужими! Слава Україні та її героям!

Наталка Попович

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...