Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Saturday, Sep. 22, 2018

Міжнародну естафету Free Ukraine 25 передають далі

Автор:

|

Червень 23, 2016

|

Рубрика:

Міжнародну естафету Free Ukraine 25 передають далі
Жіночий хор «Діброва», мистецький керівник — Олеся Коник

Жіночий хор «Діброва», мистецький керівник — Олеся Коник

Із нагоди святкування 25-ї річниці Незалежності України в Інтернеті стартувала грандіозна міжнародна акція Free Ukraine 25. Умови участі — такі: записати на відео виконання гімну України, викласти його в мережу та передати естафету наступним трьом учасникам. Учасник, котрий не виконав завдання, має зробити благодійний вчинок на користь народу України, про що надати відеозвіт. Ця чудова ідея піднімає патріотизм і плекає любов до Батьківщини, дає можливість познайомитись із творчими колективами з різних куточків світу й об’єднати українців цілого світу.
Капела бандуристів Канади під мистецьким керівництвом Андрія Дмитровича передала естафету «Діброві» — жіночому хору Спілки української молоді (осередок Торонто). Хор гідно виконав завдання та виклав відео на Youtube під назвою Dibrova Free Ukraine 25. У привітанні було зазначено, що для українців Канади цього року є дві важливі дати: 25 років Незалежності України та 125 років поселення українців в Канаді.
Наші піонери пережили важку еміґрацію: корчували ліси й освоювали прерії Канади, мерзли в землянках і помирали від недуг, терпіли приниження через незнання мови та місцевих звичаїв, працювали в таборах для інтернованих під час Першої світової війни. Та українці вижили. І не тільки вижили, а стали однією з провідних націй багатонаціональної Канади. У зв’язку з 125-ю річницею поселення українців, в Канаді видали ювілейну монету в вигляді української писанки. Це ще раз підтверджує, що Канада цінує українців та їхню роль у розбудові держави.
Хор «Діброва» був створений 50 років тому при СУМ (осередок Торонто) і досі зберігає українську пісню та традиції хорового мистецтва. І хоча ми проживаємо далеко від України, зв’язок із Батьківщиною ніколи не переривався. І в радості, і в біді — ми завжди разом. Ми допомагаємо нашій Україні в цей важкий час. Організовуємо різні акції, щоб заробити кошти для українських вояків на фронті, пораненим, сиротам і вдовам. Так, торік хор «Діброва» організував Свято матері, з доходу від якого було надіслано допомогу двом важкопораненим бійцям — Леоніду Хмелькову та Вадиму Свириденку.
Дорога Батьківщино, вітаємо тебе з Днем Незалежності! Бажаємо мирного блакитного неба, золотих ланів пшениці, процвітання та перемоги. І ми переможемо, тому що українці цілого світу об’єдналися і вкладають свої цеглинки в таку потрібну нам усім звитягу.
Хор «Діброва» передав естафету Free Ukraine 25 муніципальній капелі бандуристів Івано-Франківська, народній хоровій капелі Gaudeamus Дрогобицького державного педагогічного університету ім. І. Франка та чоловічому хору «Акорд» із Оттави. Українці всіх країн, єднайтеся!
Хор «Діброва» запрошує до участі жінок. Інформацію можна переглянути у Facebook (шукайте «ансамбль СУМ») або отримати телефоном за номером 416-246-1371.

Наталка Попович

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...