Новини для українців всього свту

Saturday, Nov. 28, 2020

«Міст» поєднує

Автор:

|

Жовтень 13, 2016

|

Рубрика:

«Міст» поєднує

Святкова  хода

Корпорація «Міст» є традиційним учасником святкувань річниці Незалежності України. З часу свого заснування 1989 року компанія продовжує бути одним із найпомітніших осередків українського суспільного життя у Канаді.

Працівники головного офісу корпорації «Міст» у Торонто з вірними помічниками – своїми рідними. У центрі – головний менеджер Тамара Дебаттіста і Аліна Соко, фінансовий менеджер

Працівники головного офісу корпорації «Міст» у Торонто з вірними помічниками – своїми рідними.
У центрі – головний менеджер Тамара Дебаттіста і Аліна Соко, фінансовий менеджер

Урочисте відзначення Дня Незалежності України в Торонто, як завжди, відбувалося у Сентенніал-парку. Й, як завжди, для громади були приготовані подарунки. Працівники компанії роздавали кулькові ручки, торбинки, пляшки, фризбі, рулетки — усе це з логотипом і координатами корпорації.

Мостовці з багаторічним стажем роботи: Іра Клімова, Оксана Ліснецька, Руслана Лесюк, Оксана Коваль, Ольга Давосир

Мостовці з багаторічним стажем роботи: Іра Клімова, Оксана Ліснецька, Руслана Лесюк, Оксана Коваль,
Ольга Давосир

Гості свята вишикувались у чималу чергу біля намету «Моста». Було не зовсім зрозуміло, що
стало причиною такої активності: традиційна українська хазяйновитість чи чарівні усмішки працівниць компанії, котрі ледь встигали впоратися з напливом усіх охочих.
Але цьогорічні подарунки від «Моста» тішили громаду не лише в Сентенніал-парку. Справжній фейєрверк барв мешканці Торонто побачили під час святкування традиційного Bloor West Village Toronto Ukrainian Festival.

Віночки від Наталієї Лаптєвої

Віночки від Наталієї Лаптєвої

Надзвичайно цікавим і оригінальним подарунком громаді став результат співпраці «Моста» з Наталією Лаптєвою. Народилася ідея такої акції, яка би привернула увагу не лише до корпорації, але й до творчості авторки чудових вінків з квітів. Наталя задумала зробити тисячу вінків, продати їх і виручені гроші відправити на підтримку різноманітних ініціатив в Україні. А «Міст» допоміг популяризувати цю акцію і запропонував кожному охочому сфотографуватися в авторському вінку й побачити своє фото на сторінці «Моста» у Facebook. Цей задум дуже сподобався гостям фестивалю, причому не лише українцям, але й представникам інших національностей. У цьому можна переконатися, відвідавши https://
www.facebook.com/MeestGTA/photos.

Андрій Шевченко, Посол України в Канаді, з дружиною

Андрій Шевченко, Посол України в Канаді, з дружиною

Ще один подарунок громаді від корпорації «Міст» — це спонсорування двох відеороликів: перший — про святкування Дня Незалежності у Сентенніал-парку, і другий — про вуличне свято на Bloor, яке проводиться цього року вже 20-й раз. Відеоролики переглянуло понад 15 тис. осіб, а це — серйозне число. Подивитися їх можна знову ж таки на сторінці
корпорації www.facebook.com/MeestGTA.
У час активного користування Інтернетом відходить у минуле практика «живих» інтерв’ю,
опитування на вулицях, адже люди все частіше висловлюють свою думку на сторінках соціальних мереж. Тим приємніше отримувати щирі позитивні відгуки, зокрема про те, що клієнтам корпорації «Міст» прийшовся до душі новий подарунок, який зробив громаді головний офіс компанії: професійні знимки Ірини Данчук про найяскравіші моменти фестивалю на Bloor, розміщені на https://www.facebook.com/MeestGTA). На жаль, розмістити всі фотографії у нашому репортажі неможливо, адже їх — близько 200. Тому закликаємо тих, хто ще не бачив цих фото, відвідати веб-сторінку й отримати чітке повне враження про масштабність заходів, присвячених 125-й річниці поселення українців у Канаді.
Ось лише деякі з коментарів:
Oksanna Pikush: «Був чудовий день i вечiр, незважаючи на дoщ. Дякую за фoтo!!! Дякую за чудовий вінок від Nataliya Laptyeva, за сукню вiд ТМ «Синiй Льон», дизайнер Ірина Кoвальoва, та чудове фото!»
Myra Kalisz: «There is nothing more beautiful than Ukrainian youth, our language and our Ukraine. Thank you for the pictures».
Романа Шевчук: «Гарні фото, я вражена! Правильно робите. «Cвій до свого по своє!!!»
Helen Polishuk: «Дякую, Ірино! Чудово! Дякую, рідний meets.com! Завжди з вами!
І у святкові, і в будні дні компанія «Міст» завжди залишається на службі в української громади. Вся її праця — для задоволення потреб співвітчизників. Тому вже 27 років актуальним залишається гасло: «Міст» поєднує».

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply