Новини для українців всього свту

Wednesday, Aug. 5, 2020

«Міс Канада» збирає речі для дітей військових

Автор:

|

Грудень 11, 2014

|

Рубрика:

«Міс Канада» збирає речі для дітей військових

Софія Чорній

Софія Чорній, переможниця канадського туру конкурсу краси «Міс Земля-2013» і українка за походженням, організувала святковий збір іграшок Holiday Toy Drive для дітей українських військових. Про це красуня повідомила у Facebook.

Після того, як Софія оприлюднила інформацію про свою акцію, до неї вирішила долучитися Українська кредитна спілка. Організація надала місця для збору дитячих речей у своїх офісах. «Це — гарний приклад підтримки з боку українського бізнесу. Свій до свого по своє, — написала користувачка соціальної мережі Анна Лозинська. — Софія налагодила прямий контакт із групою «Допомога дітям героїв» (Львів). Іграшки, солодощі, дитячі речі підуть морем до підопічних діток цієї групи».
Софія Чорній здобула перемогу в канадському турі конкурсу краси «Міс Земля», фінал якого відбувся у серпні минулого року. Раніше повідомлялося, що віце-міс «Українська діаспора-2012» на онлайн-аукціоні продає плаття, у якому здобула перемогу на конкурсі, щоб за вторговані кошти купити бронежилети для української армії. А «міс Україна-2013» Ганна Заячківська звернулася до «міс Росії-2013» Ельміри Абдразакової, висловивши надію, що у взаєминах між українцями та росіянами все налагодиться, після того як росіяни заявлять про свій вибір на власному «Майдані».

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply