Новини для українців всього свту

Saturday, Sep. 26, 2020

Масштабний велопробіг Америкою на підтримку України

Автор:

|

Квітень 12, 2018

|

Рубрика:

Масштабний велопробіг Америкою на підтримку України

У травні ц. р. команда українських волонтерів організує транс-американський велопробіг «Чумацький шлях в Америку» довжиною понад 10 тис. км через США та Канаду. Метою проекту є покращення іміджу й упізнаваності України в Америці, об’єднання українців усього світу, презентація інноваційних українських проектів і збір коштів на підтримку постраждалих у результаті війни на Донбасі.
Велопробіг триватиме з травня по серпень ц. р. й охопить 25 штатів і провінцій — Каліфорнію, Ореґон, Вашинґтон, Британську Колумбію, Альберту, Саскачеван, Манітобу, Міннесоту, Вісконсин, Іллінойс, Індіану, Огайо, Мічіґан, Онтаріо, Нью-Йорк, Квебек, Вермонт, Нью-Гемпшир, Массачусетс, Род-Айленд, Коннектикут, Пенсільванію, Меріленд та округ Колумбія.
Команда велопробігу складається з ветеранів антитерористичної операції на сході України, спортсменів і волонтерів, котрі 2016-го організували подібний велопробіг «Українці в Європі». Тоді вони проїхали на велосипедах понад 11 тис. км за 100 днів через 16 країн зі Львову до Одеси через Лісабон. Протягом проекту провели зустрічі з українською діаспорою, посольствами та консульствами України, місцевими медіа, а також зібрали понад 7 тис. EUR адресної благодійної допомоги для постраждалих від війни на Донбасі, встановивши рекорд України з найтривалішої груповій велопоїздки.
«У більшості іноземців вже є стійка асоціація України з війною, корупцією, екологічними й економічними проблемами. А насправді Україна — найбільша держава в Європі, з розумним, чесним, добрим, роботящим, освіченим 40-мільйонним народом, з цікавою культурою й історією, зі смачною кухнею, з прекрасними краєвидами, з великими природними ресурсами, з колосальним аграрним і промисловим потенціалом, з вигідним географічним розташуванням», — зазначає команда проекту.
Понад три місяці поспіль команда долатиме в середньому до 150 км на день через 19 північноамериканських штатів від Тихого до Атлантичного океану, аби показати величезний потенціал України. «Ми будемо не жалітися та просити, а хвалитися та пропонувати!» — наголошують волонтери.
Протягом велопробігу учасники планують налагоджувати зв’язки з лідерами українських спільнот по маршруту, проводити зустрічі з українською громадою та місцевою владою, а також залучати місцевих велосипедистів. Команда пропонує показ нових українських фільмів про війну на Донбасі та події Євромайдану, висвітлення реалій із району бойових дій на сході України безпосередньо від учасників подій, ознайомлення з українськими стартапами, новинками технологій, проектами, брендами, а також сувенірну продукцію з національною символікою й атрибутикою, кошти від якої підуть на доброчинну мету.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply