Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Friday, Jun. 22, 2018

Любов до Батьківщини

Автор:

|

Грудень 24, 2015

|

Рубрика:

Любов до Батьківщини
Допомога від «Армії SOS Canada»

Допомога від «Армії SOS Canada»

Українська діаспора залишається невід’ємною частиною розвитку волонтерських цінностей в Україні. Бездоганність дій визначають основні пріоритети та ступінь надання найвагомішої допомоги українському народу.
Щедрі пожертви у волонтерську організацію «Армія SOS Canada» дали можливість сфокусувати розвиток і підтримку радіотехнічним обладнанням підрозділів Збройних сил України (ЗСУ). Саме завдяки українцям за більше року війни волонтери змогли закупити більше 60 радіосканерів різних модифіацій, які стали основними технічними засобами в новостворених програмно-апаратних комплексах розвідки.
Але родзинкою свята став пеленгаційний комплекс, який у рази підвищив ефективність виконання підрозділами радіорозвідки бойових завдань, та додав обороноздатності захисниками українських земель від російсько-терористичних військ. Як би це не звучало просто, але завдяки такій підтримці, силами волонетрів «Армія SOS», «Армія SOS Canada» й іншими українців, фактично було відновлено радіорозвідку тактичного рівня в ЗСУ, яка була знищена за останні п’ять-десять років.
Крім цього, досягненням «Армії SOS» є професійне виробництво своїх безпілотних літаючих апаратів (БПЛА) та ведення авіаційної розвідки на лінії фронту. «Армія SOS» має в своєму штаті дві повністю укомплектовані та професійно підготовлені льотні групи БПЛА, також сформована третя група, яка вже проходить доукомплектацію технічними засобами. Наявність власних екіпажів БПЛА дає нам змогу постійно проводити повітряну розвідку на лінії фронту вахтовим методом, екіпажі змінюють один одного приблизно один раз на тиждень.
Війна, на превеликий жаль, не закінчується. Мінські домовленості насправді не дають результату, якого хотілося б. Тому, волонтери «Армії SOS» створили проекти, які даютьть вагомі результати.
Мандруючи містами України, волонтери привертають увагу та відкривають свідомість справжніх українців. Вони створили унікальну предметно-документальну виставку, яка називається «На лінії вогню». Експонатами на виставці слугують документи росіян, котрі брали участь у конфлікті, фрагменти й уламки набоїв від «Смерчів», «Градів», «Ураганів», хвостовики мін, тубуси, ракети, танкові снаряди й інші використані вбивчі «екземпляри» зі зони проведення антитерористичної операції (АТО), а також багато фотографій із фронту.
Напередодні Різдвяних свят Святослав Фояк і Тарас Кузела, волонтери «Армії SOS Canada», яка є невід’ємною скадовою волонтерської організації «Армія SOS», власним коштом вирушають в Україну, де будуть організовувати різноступеневі проекти підтримки військовослужбовців.
Волонтери «Армії SOS» та «Армії SOS Canada» за підтримки Святослава та Володимира Іваськевичів і Богдана Хлівінського представлять у м. Рогатин Івано-Франківської області з 22 січня по 24 січня 2016 року виставку «На лінії вогню». На кошти, що будуть зібрані волонтерами, закупиться необхідна допомога, яка відразу після закінчення виставки буде завезена в зону АТО.
Нагадаємо, що основними напрямками діяльності «Армії SOS» та «Армії SOS Canada» залишаються:
* БПЛА — будівництво та налаштування літальних апаратів, проведення повітряної розвідки на лінії фронту;
* ІТ-сектор — впровадження новітніх систем керування вогнем та артилерією (планшети артилериста, системи «Мапа», «Кут-Р» і «Кропива»);
* радіо та радіотехнічна розвідка — формування нових комплексів РЕР, та комплектації підрозділів РЕР новітніми радіотехнічними засобами.
Вони не припиняють діяльність, а створюють реальні багатоступеневі процеси розвитку волонтерської роботи в наданні особливої допомоги, яка дає результат і крок за кроком наближує нашу перемогу! Вони — єдині, в комплексі з «Армією SOS USA», «Армією SOS Murcia», «Армією SOS England», «Армією SOS Germany» й іншими.
Аби запропонувати свою підтримку та допомогу, ви можете зателефонувати за номерами волонтерів «Армії SOS Canada»: 416-526-8377 (Святослав Фояк), 647-248-7033 (Тарас Кузела), 647-667-1856 (Петро Безручко).
Волонтери «Армії SOS Canada» та «Армії SOS» бажають вам чудових Різдвяних свят, щирих посмішок і величезної любові до неньки України! Слава Україні!

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...