Новини для українців всього свту

Wednesday, Jan. 20, 2021

КУК просить про санкції проти української влади

Автор:

|

Січень 23, 2014

|

Рубрика:

КУК просить про санкції проти української влади

Українці Канади засудили ухвалені 16 січня ц. р. Верховною Радою України закони. Автори документа закликали Канаду, США та ЄС негайно запровадити візові обмеження й індивідуальні фінансові санкції проти осіб, відповідальних за порушення прав і свобод людини в Україні.

Крім того, у листі засуджується політика президента України через підписання скандальних законів, які «обмежують свободу слова, зібрань, право на належне проведення правосуддя й свободу асоціацій, серйозно скорочують політичні права та свободи громадян в Україні».
«Закони, що введені в дію, призначені зупинити мирні протести на Євромайдані, що показують рішучу налаштованість українського народу жити у вільному, справедливому та демократичному суспільстві. Замість того, щоби вести конструктивний діалог зі своїми громадянами, уряд придушує ці протести через репресії, цензуру та залякування», — переконані в КУК.
Також ініціатори звернення наголошують на стурбованості тим, що 16 січня звільнили командувача Сухопутних військ Збройних сил України, голову Адміністрації президента, а також призначили понад 70 нових суддів по всій Україні з метою консолідації контролю над армією, судовою системою на додачу до цілковитого підпорядкування законодавчих органів і органів виконавчої влади.
Додамо, що Вікторія Нуланд, офіційний представник Державного департаменту США, заявила, що питання про застосування санкцій щодо представників української влади досі є актуальне й не знімалося з порядку денного американського уряду.

Христина Бондарева, Vidia

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply