Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Monday, Jul. 23, 2018

Катлін Вин відвідала мобільний клас про трагедію Голодомору

Автор:

|

Червень 09, 2016

|

Рубрика:

Катлін Вин відвідала мобільний клас про трагедію Голодомору
Учні 12-го класу Michael Power/St. Joseph High School в Етобіко, учителька Надя Ґерара та представники «Туру національного ознайомлення із трагедією Голодомору»

Учні 12-го класу Michael Power/St. Joseph High School в Етобіко, учителька Надя Ґерара та представники «Туру національного ознайомлення із трагедією Голодомору»

2 червня Катлін Вин, прем’єр-міністр провінції Онтаріо, долучилася до Івана Бейкера, депутата провінційного парламенту від Етобіко-центру, у перегляді «Туру національного ознайомлення із трагедією Голодомору» у школі Michael Power/St. Joseph High School в Етобіко.
«Тур національного ознайомлення з трагедією Голодомору» — це сучасний мобільний клас, облаштований в автобусі. Він був створений та підтриманий урядом Канади, а також урядами Онтаріо та Манітоби, з метою поширювати інформацію про Голодомор — ґеноцид українців із боку СРСР, й особисто Йосифа Сталіна, що у 1932-1933, знищив голодною смертю мільйони людей.

Прем’єр Вин, депутат Бейкер, Богдан Онищук, голова «Туру національного ознайомлення із трагедією Голодомору», вчителька Надя Ґерара та її учні перед початком викладу в мобільному класі

Іван Бейкер, депутат парламенту Онтаріо від округу Етобіко-центр, і Катлін Вин, прем’єр-міністр Онтаріо

Іван Бейкер тісно співпрацював із провінційним урядом, аби 2015 року забезпечити $750,000 для створення цього пересувного класу ознайомлення з трагедією Голодомору. Він висловив задоволення, що прем’єр-міністр тепер отримала нагоду побачити результати тієї інвестиції.
У школі Майкла Павера та св. Йосифа прем’єр Вин здивувала учнів, несподівано заговоривши до них через шкільне радіо підчас уранішніх оголошень. Вона зустрілася з учнями Наді Ґерари, котрі навчаються в 12-му класі та вивчають курс «Світові проблеми», де дискутують про важливість мультикультуралізму, відмінностей і толеранції в усіх галузях суспільного життя. Учні були добре підготовлені до цього диспуту, адже вони зовсім нещодавно виставляли у приміщенні Metro Hall свої мистецькі твори, інспіровані книжкою Джорджа Орвела «Колгосп тварин» — сатири на СРСР під владою Сталіна. Ця виставка показала загрози для демократії на фактах трагедії Голодомору в Україні.

Іван Бейкер і Катлін Вин

Іван Бейкер, депутат парламенту Онтаріо від округу Етобіко-центр, і Катлін Вин, прем’єр-міністр Онтаріо

Надя Ґерара у межах курсу «Канадські та світові проблеми» створила «Мистецьку програму Орвела» для вивчення тендітності демократії та потребу громадського захисту її в усіх країнах світу. Зараз вона працює над виставкою для «Туру національного ознайомлення з трагедією Голодомору», щоб довести цю орвелівську мистецьку лекцію до відома ширшої публіки як частину наступної фази для мобільного класу про трагедію Голодомору. Щоб замовити презентацію цього мобільного класу, просимо контактувати з Holodomor National Awareness Tour за адресою: http://www.holodomortour.ca

Іван Бейкер, Надя Ґерара та Богдан Онищук

Іван Бейкер, Надя Ґерара та Богдан Онищук

«Голодомор був страшним, штучно створеним голодом, який убив мільйони українців. Це був жах, про який ніколи не можна забувати. «Тур національного ознайомлення із трагедією Голодомору» є важливим освітнім засобом з метою дати студентам різного віку нагоду вивчити прояви ґеноциду, почути розповіді тих, хто пережив його, подумати про важливість мультикультуралізму, толерантності та різнорідності в Канаді й у всьому світі. Ми зобов’язані пам’ятати про ті страшні дії, завдані українцям, і обіцяємо ніколи не дозволити повторення таких злочинів. Разом ми усі мусимо бути пильними в нашій боротьбі з ненавистю та насильством і будувати Онтаріо вільним від дискримінації», — сказала Катлін Вин.
«Прем’єр-міністр Вин і провінційний уряд зробили свій внесок у мобільний клас, присвячений трагедії Голодомору, приєдналися до піднесення культурної свідомості та поширення знання про відмінності та толерантність. Цей проект дає більший доступ до інформації про Голодомор. Я хотів би подякувати пані прем’єр за її відданість цій важливій справі та за її підтримку канадсько-української громадськості в Онтаріо», — додав Іван Бейкер.

Прес-служба офісу Івана Бейкера

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...