Новини для українців всього свту

Sunday, Jan. 17, 2021

Канадських депутатів закликали допомогти визволити бранців Кремля

Автор:

|

Вересень 19, 2018

|

Рубрика:

Канадських депутатів закликали допомогти визволити бранців Кремля

Українська громада Канади закликає членів федерального парламенту Канади домогтися звільнення політичних в’язнів Кремля. Про це йдеться у листі Конґресу українців Канади (КУК), надісланому усім членам федерального парламенту Канади перед початком нової сесії. «Ми просимо вас підтримати вимогу до Росії негайно звільнити українських політичних в’язнів. Ми також закликаємо підтримати негайне застосування Канадою акту Магнітського проти російських посадовців, відповідальних за грубі порушення прав людини», — стверджується у документі.
КУК нагадує, що з часу ухвалення акту Магнітського у жовтні минулого року, уряд Канади не вжив заходів проти російських чиновників, відповідальних за незаконне ув’язнення громадян України. «Тривала бездіяльність уряду Канади стосовно цього питання викликає все більше занепокоєння 1,3 млн української громади. КУК неодноразово порушував цю тему під час спілкування із канадськими посадовцями», — зауважили діаспоряни.
Вони звернули увагу депутатів, що українські політичні в’язні зазнають серйозних порушень прав людини. «Дізнатися імена російських посадовців, відповідальних за це, дуже легко, — зазначили в українській організації. — Канада, яка прагне зайняти лідерську позицію у підтримці прав людини по всьому світу, повинна негайно вжити заходи проти росіян, відповідальних за ці ув’язнення.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply