Новини для українців всього свту

Friday, Dec. 4, 2020

Канадські ректори відвідають Львів

Автор:

|

Листопад 29, 2012

|

Рубрика:

Канадські ректори відвідають Львів

У лютому 2013 року на Львівщину прибудуть ректори канадських вищих навчальних закладів (ВНЗ) під керівництвом Канадського бюро міжнародної освіти. Про це 20 листопада повідомила Карен Мак-Брайд, президент і головний виконавчий директор Канадського бюро міжнародної освіти (СВІЕ). Пані МакБрайд розповіла, що в межах цього візиту заплановано відвідини багатьох вишів Львівщини. Також відбудеться одноденний семінар, на якому розглядатимуться можливості залучення молодих спеціалістів до нових наукових розробок.

«Ми хочемо забезпечити підтримку ваших ВНЗ, створити умови для обміну студентами між нашими навчальними закладами. Налагодивши постійну співпрацю та діалог, ми зможемо вивести галузь наукових досліджень на новий рівень. Дуже важливо, щоби студентство здобуло не лише теоретичні знання, а й мало доступ до практичних результатів. Тому ми намагаємося поєднати освіту з інновацією, аби молодь мала змогу долучитися до нових технологічних розробок. Адже саме люди є серцем усіх інновацій», — зауважила президент і головний виконавчий директор СВІЕ.
Богдан Матолич, перший заступник голови Львівської обласної державної адміністрації (ЛОДА), у відповідь зазначив, що така співпраця між львівськими та канадськими ВНЗ є дуже перспективною, позаяк дозволить молоді по-справжньому розкрити свій науковий потенціал. Він також додав, що основою роботи ЛОДА є співпраця з науковими закладами, які практично допомагають у вирішенні соціально-економічних питань, зокрема в написанні обласних програм, проведенням різноманітних досліджень.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply