Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Tuesday, Sep. 25, 2018

Канадські діти пишуть листи на підтримку України

Автор:

|

Січень 28, 2016

|

Рубрика:

Канадські діти пишуть листи на підтримку України
Один із малюнків, які передали на передову

Один із малюнків, які передали на передову

Усегромадський комітет українсько-канадських волонтерів «Євромайдан Канада», який працює під патронатом Конґресу українців Канади (відділ Торонто), зі самого початку 2014 року проводить листово-поштові кампанії: задля звільнення Надії Савченко, на підтримку українських волонтерів і солдатів на передовій, в наданні подяки канадським офіцерам за тренування частин української армії тощо.
Така кампанія — відкрита для всіх небайдужих, хто бажає висловити свою вдячність і підтримку у ці нелегкі для України часи. «Євромайдан Канада» заохочує всі організації та ширшу українську громаду Канади підтримати нашу листовo-поштову кампанію. Волонтери «Євромайдану Канади» збирають поодинокі листи, а потім через перевірені канали або через інших волонтерів, котрі вилітають в Україну, передають ці листи конкретним волонтерам, частинам тощо.
Проте найактивнішу участь у цій кампанії беруть діти та школярі українських суботніх і цілоденних шкіл. Велика подяка та низький уклін батькам і вчителям за патріотичне виховання молоді у діаспорі. У цих юнацьких листах видно, як школярі переймаються долею України та розуміють, що відбувається на Донбасі та Криму. В листах молодь також вітає волонтерів і солдатів із святами, бажають їм здоров’я, натхнення та перемоги. А ще вони розмальовують листи різними візерунками та патріотичними символами. Ці листи неможливо читати, не проливши сліз.
«Євромайдан Канада» нагадує батькам, дітям і вчителям, що пишучи листи на передову, не треба вказувати свої прізвища та домашні адреси, щоб зберегти свою приватність. Юнацькі організації «Пласт», Спілка української молоді й інші також пишуть листи і передають їх через своїх членів і друзів. На загал уже було зібрано та передано до України більше 3 тис. листів.
«Євромайдан Канада» ще раз висловлює щиросердечну подяку всім небайдужим, котрі підтримують роботу комітету. Щоб докладніше ознайомитися з нашою роботою, або зробити доброчинний внесок, просимо звертатися за тел.: 416-884-2510, або відвідати інтернет-сторінку http://euromaidancanada.ca
«Євромайдан Канада»

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...