Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Friday, Oct. 19, 2018

Гаївки дитячого хору «Жайвір»

Автор:

|

Травень 07, 2015

|

Рубрика:

Гаївки дитячого хору «Жайвір»
Отець Остап Чорній із дружиною Ольгою та настоятель катедри Св. Йосафата о. Янішевський

Отець Остап Чорній із дружиною Ольгою та настоятель катедри Св. Йосафата о. Янішевський

Дитячий хор «Жайвір» осередку Спілки української молоді (СУМ) у Торонто посідає важливе місце в житті нашої громади, беручи участь у концертах з ушанування героїв, письменників, поетів і відзначення державних свят. І хоч до складу хору входять діти віком до 13 років, хор талановито виконує пісні підвищеної складності.

До Великодня хор «Жайвір» підготував програму з гаївок і великодніх ігор і на запрошення настоятеля катедри Святого Йосафата в Торонто о. Володимира Янішевського представив її в залі церкви.
Підтримати юні таланти прийшли також учасники молодіжного ансамблю СУМ «Пролісок». Музичний керівник Олеся Коник розповіла про традицію великодніх гаївок, а тоді всі разом: і дорослі, і діти – співали, водили хороводи та бавилися.
Ансамблі СУМ Торонто не забувають і про наших сеньйорів, відвідують їх із концертами. Нещодавно хор «Жайвір» побував у пансіоні ім. І.Франка і потішив його мешканців великодніми співами та забавами. Мабуть, кожен із них із ностальгією згадував своє село і свої ігри біля церкви.
Дякуємо батькам, котрі виховують дітей у дусі патріотизму. Дякуємо музичному керівнику Олесі Коник, яка навчає дітей любити українську пісню й шанувати традиції.
Шановні батьки, записуйте дітей до хору «Жайвір». Діти вчаться співати й вивчають українську мову, а батьки отримують гарне спілкування та задоволення від талановитих виступів своїх дітей. Щодо детальнішої інформації просимо звертатися до керівника хору Олесі Коник за тел.: 416-246-1371.

Наталка Попович

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...