Новини для українців всього свту

Monday, Sep. 28, 2020

Доктор Гарейчук приєднався до прем’єр-міністрa Гарперa в Києві

Автор:

|

Червень 18, 2015

|

Рубрика:

Доктор Гарейчук приєднався до прем’єр-міністрa Гарперa в Києві
Д-р Гарейчук та «Армія SOS Канада»

Д-р Гарейчук та «Армія SOS Канада»

6 червня ц. р. на знак визнання її внеску у волонтерський рух в Україні «Армія SOS Канада» була запрошена до складу делегації, що супроводжувалa прем’єр-міністра до Києва. Під час цього візиту д-р Гарейчук відвідав Академію поліції в Києвi, узяв участь у засіданні і фотосесії з п. Гарпером, а також зустрівся з з Надзвичайним і Повноважним послом Канади Романом Ващуком і депутатaми Верховної Ради.
До складу делегації входили депутати парламенту з Канади Тед Опітц, Джеймс Безан і Владислава Лізон. Ми були присутні на прес-конференції в Адміністрації Президента, яку Стівен Гарпер і Петро дали журналістам.
Після укладення офіційної програми д-р Гарейчук мав зустріч із членами волонтерського руху в Україні. Насамперед – із партнерами «Армія SOS» у Києві. Вони обговорили поточні потреби Збройних сил України (ЗСУ). На жаль, все ще існує багато проблем. Далі д-р Гарейчук зустрівся з волонтерами з багатьох інших груп, де вони провели сесії «круглого столу» й накреслили плани на майбутнє. Наприкінці цих обговорень д-р Гарейчук мав розмову з Вікторoм Вовкoм, депутатом Верховної Ради України, щодо волонтерського руху в Канаді й Україні.
Під час короткого візиту в Україну стали очевидними кілька речей. По-перше, потреби України в допомозі для оборони, як і раніше, є дуже великими. По-друге, волонтерський рух не інтегрується повністю в співпраці зі ЗСУ. По-третє, в Україна бореться з економічними труднощами, тож украй важко зібрати підтримку від громадян. По-четверте й на щастя, є багато патріотів, яких підтримує «Армія SOS» й котрі потребують та заслуговують на нашу допомогу. Слава Україні!

Замість квітів — допомога Україні!
26 травня ц. р. на 93-му році життя відійшов у вічність Йосип Григорович Гошуляк, український співак і заслужений артист України! Вірний син України, котрий із усією силою вокального таланту боровся та повставав проти радянської ідеології та непорозумінь минулої епохи.
Марта Онуфрів, дружина померлого, запросила волонтерів «Армії SOS Canada» й Ukraine-Canada Coalition. З її ініціативи, було зібрано $1010. Люди підходили до волонтерів і замість квітів давали гроші для допомоги військовослужбовцям України. І навіть тоді, коли п. Йосип відійшов увічність, він із добротою та любов’ю спочивав під тихою музикою своєї творчості. Його дружина переконана, що «Армія SOS» зробить усе можливе для допомоги військовослужбовцям, і зробить те, що не встиг покійний чоловік — у важкі роки для українців — перемогти російську аґресію та здобути мир в українських домівках, злагоду та спокій.
Волонтери «Армії SOS Canada» дякують всім відвідувачам за розуміння та надання грошової пожертви для військовослужбовців ЗСУ. І з низьким укліном дякують п. Марті, котра своєю ініціативою продемонструвала всім українцям свою безмежну любов і відданість неньці Україні!

Незважаючи скільки ми вже пожертвували. Незважаючи, як важко для нас, для інших в Україні, це навіть складніше…..
Допоможіть нам підтримувати волонтерський рух в Україні!
Будь ласка, підтримайте коаліцію!
Будь ласка, підтримайте «Армію SOS Канадa»!
Будь ласка, підтримайте Україну!

Пожертвувати можна особисто: Dr. Hareychuk 2100 Bloor St W. Tel: 416 7672100
Інтернет: UkrCanCo.org

Якщо не ми, то хто?

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply