Новини для українців всього свту

Wednesday, Jun. 3, 2020

До 70-річчя панахиди за загиблими під Бродами

Автор:

|

Жовтень 02, 2014

|

Рубрика:

До 70-річчя панахиди за загиблими під Бродами

Перегляд фільму

У Свято-Миколаївському храмі в Торонто 23 липня, о 7:30 вечора, відслужили Соборну панахиду за борців-героїв, котрі віддали свої життя за Незалежність України під Бродами 70 років тому. Участь у панахиді взяли о. Богдан Сенцьо, о. Роман Лобай, о. Тарас Барщевський, о. Олег Качур, о. Олег Юрик і о. Богдан Сліпий. На панахиду прибули й представники громадських організацій зі своїми організаційними прапорами.
Отець Олег Юрик виголосив дуже змістовну проповідь. Величаво відспівали панахиду хори «Оріон» і «Левада» (Торонто) під дириґентурою маестро Ігоря Магеги. Своєю чисельною участю присутні вшанували усіх героїв, котрі пожертвували собою заради волі України 70 років тому, а також на Майдані в Києві та східній Україні 2013-2014 рр. Було приємно, що поміж присутніх були представники молодшої генерації, які виявили зацікавлення нашою історією.
Після панахиди усі присутні зійшли до церковної зали на дружню розмову, каву, солодке й на перегляд першого документального фільму режисера Тараса Химича «У рамках долі», що є хронікою діяльності першої української дивізії УНА «Галичина» у 1943-1945 рр.
Присутні мали нагоду послухати марш дивізійників «Дивизіє, гей рідна мати» й оглянути виставку про дивізію УНА, яку підготували Ярослав Калин і Всеволод Соколик. Церковна зала була переповнена, але усі були надзвичайно задоволені, що мали змогу відзначити цю важливу історичну дату — 70-ліття боїв під Бродами. Слава Україні! Героям слава!
I. K.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply