Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Wednesday, Jan. 16, 2019

Діаспора обіцяє і надалі підтримувати Батьківщину

Автор:

|

Грудень 08, 2016

|

Рубрика:

Діаспора обіцяє і надалі підтримувати Батьківщину
Павло Ґрод, голова КУК

Павло Ґрод, голова КУК

Українська громада Канади робитиме усе можливе, аби підтримати Україну в її протистоянні з Росією. Про це заявили у Конґресі українців Канади (КУК). «Зараз народ України, об’єднаний спільною метою, хоробро протистоїть російському вторгненню. Упевнені в тому, що свобода завжди восторжествує над пригніченням, демократія — над деспотизмом, а справедливість — над злом, ми обіцяємо робити усе можливе, аби підтримати українців у їхній праведній справі», — заявили у КУК.
В організації також відали шану українцям, котрі поклали свої життя на захист України. «Ми вшановуємо незліченні мільйони українців, котрі впродовж століть віддавали свої життя за свободу України. Ми віддаємо належне тим, хто вимушений зараз захищати цю свободу, і молимося за найскоріше повернення до України миру», — наголосили у заяві представники КУК.
Окрім цього, там закликали міжнародну спільноту підтримувати Україну. «Ми вдячні народу й уряду Канади за їхню тривалу підтримку України та закликаємо всі цивілізовані нації продовжувати допомагати Україні в її час потреби», — підсумували діаспоряни.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...