Новини для українців всього свту

Thursday, Jun. 4, 2020

Благодійний марафон «Діти Торонто — дітям-сиротам в Україні»

Автор:

|

Травень 04, 2017

|

Рубрика:

Благодійний марафон «Діти Торонто — дітям-сиротам в Україні»

У неділю 4 червня ц. р. з нагоди відзначення світом Міжнародного дня захисту дітей у Торонто вже третій рік поспіль буде проходити благодійний марафон під назвою «Діти Торонто — дітям-сиротам в Україні». Цей захід відбуватиметься під патронатом Міжнародної організації українських громад «Четверта хвиля» у співпраці з благодійною організацією «Допоможіть нам допомогти дітям» (Help Us Help The Children), Шкільною радою торонтського відділу Конґресу українців Канади (КУК), а також Театрально музичною студією ім. П. Олійника та за участю митців Торонто. Цього року в марафоні візьмуть участь дитяча вокальна студія «Мелодія», вокальна школа Сергія і Лариси Стільмашенко, школа бандури ім. Віри Зелінськоі «Золоті струни», дитячий хор «Жайвір», школа танцю «Барвінок», музично-мистецька школа «Оранта».
Мета проведення цього заходу зараз особливо актуальна, враховуючи не лише війну в Україні, але й беручи до уваги ті воєнні катаклізми, що позбавили даху над головою мільйони дітей Сирії, принесли смерть, біль, страждання і незагойні фізичні та психічні рани тисячам дітей і родин в Алеппо, а також в інших куточках світу.
«Ми хочемо, щоб українські діти в Торонто усвідомлювали, що багато їхніх ровесників в Україні позбавлені того побутового комфорту, матеріального достатку, добра й ласки, що оточують наших українських дітей у Канаді. Цим заходом ми намагаємося навчити та передати нашим дітям надзвичайно важливе і добре почуття співпереживання, турботи, уміння і бажання поділитись речами з іншими дітьми, які зараз перебувають у сиротинцях в Україні, можливо, покалічені або не мають повноцінної сім’ї, — сказала Анна Кісіль, заступник голови Міжнародної громадської організації «Четверта хвиля». — Участь дітей Торонто в такому заході має на меті довести до свідомості маленьких канадських українців, наскільки важливими в житті кожного є такі, здавалося б, банальні речі, як любов тата і мами, ласка бабусі й дідуся, сім’я, родина, домівка».
«Цього року, як і в попередні, крім концерту юних учасників свята та виступів організаторів проекту, буде проведена молитва за Україну, демонструватимуться документальні кадри з діяльності організації «Допоможіть нам допомогти дітям», — розповідає її голова Руслана Вжесневська. Відбудеться також аукціон картин місцевих художників, організований Марією Антонів, активною учасницею «Четвертої хвилі», членом організаційного
комітету заходу, головою Літературно-артистичного товариства, відділ Канада (ЛАТКа) та добровольцем організації «Допоможіть нам допомогти дітям». Під час свята діти знову матимуть змогу написати листи та намалювати малюнки для своїх ровесників в Україні. Цю частину марафону й цього разу очолить і проведе Оксана Левицька, голова Шкільної ради КУК Канада та вчителька суботньої школи УНО Торонто-Захід.
Організаційний комітет марафону звертається до українських благодійних і підприємницьких організацій, бізнесменів і просто небайдужих людей не стояти осторонь цього прекрасного доброчинного заходу і за можливості долучитися до спонсорства. Всі зібрані кошти, шкільне приладдя, одяг, взуття й іграшки будуть надіслані на конкретні адреси дітей-сиріт і дітей із родин, що позбавлені годувальника через війну на сході України. Ваші щирі пожертви принесуть радість і посмішки багатьом сиротам в Україні.
Висловлюємо велику подяку торішнім спонсорам цього благодійного проекту, а саме: Українській кредитовій спілці Лимитед, зокрема голові правління Тарасові Підзамецькому та директору маркетингу Юрію Дякунчаку, кредитовій спілці «Будучність», яку очолює Оксана Процюк, власниці ресторану «Золотий Лев» Анні Кісіль за безкоштовно надане приміщення та технічне обладнання, а також власникові корпорації «Міст» Ростиславу Кісілю за організацію пакування речей і надання знижки на їхню пересилку в Україну.

Надія Бабюк

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply