Новини для українців всього свту

Sunday, Sep. 27, 2020

Про тонкощі роботи в Індонезії

Автор:

|

Березень 20, 2019

|

Рубрика:

Про тонкощі роботи в Індонезії

Катерина Полякова з Києва півтора року працювала викладачем на індонезійському острові Ява. «Роботу знайшла 2016 року через подругу, котра на той час жила в Індонезії. Через програму Darmasiswa заповнила анкету. Успішно пройшла співбесіду й отримала запрошення», — розповідає українка. Програма залучає іноземних інтернів для вивчення індонезійської мови, культури та викладання в університеті.
Катруся викладала журналістику в Університеті Мухаммадія Маланг. За цей час мала дві дисципліни «Вступ до журналістики» та «Теорію журналістики». Пари відвідували 14 груп, а це близько 650 студентів і 490 годин лекцій. Навчання щодня по 2,5 години.
«Крім викладання й вивчення індонезійської мови та культури, ми мали змогу організовувати власні проекти чи долучатися до проектів інших. Підіймала рейтинґ України в очах оточуючих. Багато індонезійців знають, хто такий Андрій Шевченко і київське «Динамо», — каже дівчина. — У програму входить вивчення мови. Але реально її відшліфувати можна лише з місцевими жителями, бо індонезійці не знають англійської».
За програмою викладання в університеті іноземцям надають житло. «Жила в гуртожитку, тож додатково шукати житло не довелося. Проте, з цінами трохи знайома. Кімната в квартирі з господарями без гарячої води — 0,029 USD. Квартира або будинок — 143 USD», — ділиться юнка.
У вільний час можна гуляти вулицями. Єдине — потрібно бути обережним. Змії, ящірки, крокодили в Індонезії — всюди. Тому, хто має страх до живності, краще не ризикувати. Щодо соціальних загроз, можна почуватися безпечніше. На вулицях немає п’яних. Індонезійці загалом дуже спокійні та неконфліктні. «Для мене перебування в Індонезії — особистий досвід. На острові завела нові знайомства. Навчилася контролювати свої емоції та поважати вибір інших людей», — зізналася українка.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply