Новини для українців всього свту

Tuesday, Jan. 26, 2021

104 мільйони — на закордонних українців

Автор:

|

Липень 26, 2012

|

Рубрика:

104 мільйони —  на закордонних українців

Український уряд затвердив державну програму співпраці зі закордонними українцями на період до 2015 року з обсягом фінансування майже 104 млн грн (близько 13 млн USD). Про це поінформували в Міністерстві закордонних справ (МЗС) України.

Як зазначається в повідомленні, за результатами проведення V Всесвітнього форуму українців у серпні 2011 року президент Янукович доручив центральним органам виконавчої влади здійснити низку заходів з метою подальшого поглиблення співробітництва із закордонними українцями. Зокрема, на виконання доручень президента від 7 грудня 2011 року та прем’єр-міністра від 14 грудня 2011 року МЗС розроблено, погоджено з відповідними міністерствами та відомствами й внесено на розгляд уряду проект такої постанови.

У МЗС розповіли, що для урядів сусідніх з Україною держав підтримка співвітчизників за кордоном є важливою складовою національної безпеки, одним із безумовних пріоритетів як зовнішньої, так і внутрішньої політики. Зокрема, у Російській Федерації на підтримку співвітчизників передбачається щорічне фінансування в обсязі приблизно 340 млн USD, у Латвії — 25 млн USD, в Угорщині — близько 150 млн USD, у Республіці Польща — понад 7 млн USD, у Словаччині — більш як 1 млн USD.

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply