Новини для українців всього свту

Saturday, Aug. 15, 2020

Зустріч із авторами та їхніми творами

Автор:

|

Грудень 11, 2014

|

Рубрика:

Зустріч із авторами та їхніми творами
Петро Потічний — у центрі

Петро Потічний — у центрі

У неділю 23-го листопада члени української громади в Гамільтоні мали нагоду зустрітися з місцевими авторами, почути їхні думки та зпридбати їхні книжки. Ініціатива цієї зустрічі виникла через домовленості між головою місцевого відділу Конґресу українців Канади Надією Дусановською та Маршею Форчук-Скрипух, однією з учасниць і авторів, із наміром відзначити життя, творчість і заслуги Петра Потічного — другого автора на цьому заході.

Імпреза відбулася в приміщені Українського культурного центру в Гамільтоні разом із гостинним прийняттям – із вином та різними смаколиками. Першою в програмі виступила п. Скрипух — автор понад 18 книжок, за які отримала низку схвальних відгуків і нагород. Вона розповіла про свій творчий шлях, про теми, що охоплюють різні етапи українського життя в діаспорі чи в Україні — від Голодомору до визвольних змагань, зосередившись на зацікавленнях молодого читача. Остання її книжка Underground Soldier присвячена Петрові Потічному, з котрим вона вела довгі розмови про Українську повстанську армію (УПА) в часи Другої світової війни.
Далі ведуча п. Дусановська представила д-ра Потічного, професора-емерита при Університеті Мак-Мастер у Гамільтні, автора численних наукових праць, головного редактора Літопису УПА, організатора багатьох важливих конференцій і промоутера українсько-китайських зв’язків.
Остання з його книжок «Моя дорога», видана англійською й українською мовами, із численними фотознімками, цікаво та відкрито описує його життєвий шлях — від юного упівця до заслуженого професора.
На зустрічі була присутня близька родина Петра Потічного: його брати, діти й онуки, а також його віддана дружина Тамара. Всі присутні вітали д-ра Потічного та його дружину, заспівавши «Многая літа» з нагоди 57-ліття їхнього подружнього життя. Сердечна подяка усім, хто прислужився до цього пам’ятного свята.

Юрій Ганас

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply