Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Wednesday, Oct. 24, 2018

Вистава для захисників України

Автор:

|

Травень 07, 2015

|

Рубрика:

Вистава для захисників України

Нашим хлопцям

Щоосені Ліґа українок Канади (відділ Торонто) організовує Вечорниці з вечерею, виставою та забавою. Торік виставу-мюзикл під назвою «Львівська кнайпа», присвячена Львову 1930-х рр., базувалася на піснях відомого в ті часи композитора та музиканта Богдана Веселовського. У зв’язку з трагічними подіями в Україні організатори відмовилися від забави, але, незважаючи на це, квитків забракло для усіх охочих.

Увесь прибуток від імпрези був призначений на допомогу українському війську. І ось тепер ми звітуємо: з Вечорниць організатори заробили 10 тис. CAD, за які через Фонд «Приятелі Збройних сил України» було куплено та передано на лінію фронту три автівки.
Завдяки волонтерам групи «Допоможи фронту» зі Львова авта були куплені, випробувані та перевезені в зону бойових дій. Ми дякуємо волонтерам, котрі, не шкодуючи свого часу та коштів, ризикуючи життям, допомагають нашим хлопцям виборювати перемогу.
Ліґа українок Канади (відділ Торонто) дякує всім, хто допомагав заробити ці кошти: акторам театральної групи Вечорниць, котрі вклали свій талант і час, аби приготувати виставу; членкиням ліґи, котрі крім того, що наліпили тисячі вареників, також сервірували столи, декорували залу та купували квитки; а також всім спонсорам імпрези: кредитовій спілці «Будучність», фірмі «Кантор», фундації «Прометей», крамниці прикрас Beaded Jewellery by Darka, квітковій крамниці Flower Fantasy, агенту із продажу нерухомості Богданові Поповичу, Марійці та Зенону Скірам, а ще – інформаційним спонсорам радіо «Пісня України», видавництву «Гомін України», журналу «Разом» і телепрограмі «ФорумТВ». Разом — до перемоги!

Наталка Попович

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...