Новини для українців всього свту

Thursday, Jan. 28, 2021

Випускник «Львівської політехніки» потрапив до списку найкращих фотографів світу

Автор:

|

Вересень 13, 2018

|

Рубрика:

Випускник «Львівської політехніки» потрапив до списку найкращих фотографів світу

Провідний журнал із фотографії Foam склав список 20-х найкращих молодих фотографів із усього світу. В ньому є й українець Валентин Бо. Також до списку потрапили Флоріан Амозер (Швейцарія), Хе Бо (Китай), Мейзі Казенс (Велика Британія), Сільвен Кузині-Жак (Франція), брати Жабан і Жібріль Дюрімель (Франція), Софі Габріель (Австралія), Ерік Ґіамфі (Ґана), Томас Хаузер (Німеччина), Ґреґорі Едді Джонс (США), Стеліос Каллініку (Кіпр), Такаші Кавашима (Японія), Ліллі Люле (Німеччина), Джайя Пелупессі (Нідерланди), Деніел Ши (США), Сента Симонд (Швейцарія), Сальваторе Вітале (Італія), Кармен Вінант (США), Чен Ци (Китай) та Діма Комаров (Росія).
Як заявили у нідерландському журналі, цього року свої портфоліо на конкурс Foam Talent надіслали 1853 фотографи з 74-х країн. Учасником міг стати будь-який автор, молодший за 35 років. Роботи фіналістів будуть опубліковані в 53-му числі видання, яке вийде в грудні ц. р.
2019-го вони зможуть взяти участь у різних міжнародних виставках і конференціях, які пройдуть в Сан-Франциско, Нью-Йорку, Лондоні, Парижі та Франкфурті, а також отримають можливість потрапити до колекції Deutsche Bоrse Photography Foundation.
Валентин Бо народився 1985 року у Луцьку. Він закінчив інститут архітектури Національного університету «Львівська політехніка», зараз живе та працює в Києві. Валентин Бо — учасник фотогруп 4in1 та «Українська фотоальтернатива», співавтор фотокниги «Flow/Потік». Роботи Валентина Бо часто виконані у стилістиці гумористичного колажу. Вони виставлялися в київській «Я галереї», стокгольмській Galleri KG52 тощо. 2014-го у рамках проекту Fashion Week Internationale Валентин влаштував зйомки у Межигір’ї у колишній резиденції Януковича.

Катерина Сліпченко, Zaxid.net

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply