Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Sunday, Nov. 18, 2018

Українське мистецтво б’є рекорди в Парижі

Автор:

|

Травень 21, 2015

|

Рубрика:

Українське мистецтво б’є рекорди в Парижі

Декомпресія

Українська експозиція сучасного мистецтва «Декомпресія» сколихнула столицю Франції. Виставку, яку розташували у готичному соборі Сен-Меррі поряд із славетним Центром Помпіду, уже першого ж тижня відвідало понад 7 тис. людей. Така кількість візитерів є українським рекордом в Парижі.

«Я радію, що українське мистецтво представлено в самому центрі Парижа. Причому не в комерційній галереї чи українському культурному центрі, а в дуже специфічній та надзвичайно цікавій локації, куди приходять щодня сотні людей. А інсталяцію на фасаді собору можна побачити з кожного поверху Центру Помпіду», — розповіла Дар’я Кольцова, куратор проекту.
Проект візуального та медіамистецтва «Декомпресія» об’єднав більш як двадцять українських та іноземних митців, котрі за допомогою медіа-арту, перформансу, звукових та світлових інсталяцій, арт-буків осмислили та інтерпретували події в Україні 2013-2014 рр. і зміни, які пережило суспільство.
Дар’я Кольцова зазначила, проект «Декомпресія» підготував підґрунтя для подальших українських проектів у Європі. «Ми вже маємо кілька цікавих пропозицій», — сказала вона.

Альона Савчук, Vidia

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...