Новини для українців всього свту

Friday, Aug. 7, 2020

Українська письменниця відсудила 150 тис. за використання Капітошки

Автор:

|

Березень 30, 2017

|

Рубрика:

Українська письменниця відсудила 150 тис. за використання Капітошки

Наталія Гузєєва

Письменниця Наталія Гузєєва відсудила більше 150 тис. грн за використання образу Капітошки в назвах дитячих надувних батутів. Таке рішення Печерського райсуду Києва, яким задоволено позов письменниці проти торгового дому «Медіатрейдинг».
До суду п. Гузєєва звернулася після того, як побачила в інтернет-крамницях товари зі згадкою Капітошки —надувні батути, перекидні календарі та годинники. Оскільки виробник цих товарів не звернувся до неї за дозволом на використання у назвах слова «Капітошка», письменниця через суд вимагала відшкодувати їй 40 мінімальних зарплат.
У жовтні 2015 року експерти Львівського науково-дослідного інституту судових експертиз полічили, що через нелегальне використання образу Капітошки Наталія Гузєєва не отримала 612 тис. грн. Однак під час судового процесу письменниця вирішила зменшити розмір позивних вимог, обмежившись лише використанням Капітошки в назвах надувних батутів.
Суд вимоги Наталії Гузєєвої задовольнив, зобов’язавши «Медіатрейдинг» сплатити авторці сценаріїв мультфільмів про Капітошку понад 150 тис. грн. за порушення майнових прав, а також більше 4,5 тис. грн як компенсацію судових витрат.

Назарій Тузяк, Zaxid.net

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply