Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Friday, Oct. 19, 2018

У Криму створили Український культурний центр

Автор:

|

Травень 14, 2015

|

Рубрика:

У Криму створили Український культурний центр
Засновники Українськогго культурного центру

Засновники Українськогго культурного центру

У Сімферополі активісти репрезентували Український культурний центр, який буде відроджувати в Криму українську мову та культуру. Як повідомили на прес-конференції засновники центру, головним його завданням буде «об’єднання розрізненого українського народу, що населяє Кримський півострів».

«Українська культура в Криму піддається асиміляції, тому ми ставимо собі завдання збереження української мови на півострові, крім того плануємо створення громадської бібліотеки України. В цьому питанні сподіваємося на підтримку України», — сказав Леонід Кузьмін, один з активістів центру. Вельдар Шукурджиев, інший організатор центру, наголосив на тому, що ця організація є насамперед громадською, а не політичною.
Леонід Кузьмін і Вельдар Шукурджієв були серед тих, кого затримали на акції пам’яті Тараса Шевченка 9 березня ц. р. в Сімферополі. 12 березня відбувся суд, на якому активістам винесли покарання за використання української атрибутики — наявність жовто-синіх прапорів і стрічок на цій акції. Суд призначив їм обов’язкові громадські роботи тривалістю 40 годин для кожного.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...