Новини для українців всього свту

Sunday, Jan. 24, 2021

«Танцюючі зірки» для українських дітей

Автор:

|

Листопад 03, 2011

|

Рубрика:

«Танцюючі зірки» для українських дітей

Діяльність Української федерації Америки (УФА) — надзвичайно різноманітна й охоплює багато напрямків. Однією з пріоритетних її ділянок є медицина. УФА провадить, без перебільшення, справді колосальну працю в цьому напрямку: спровадження на лікування важко, а часто й критично хворих дітей і їхніх батьків з України й покриття всіх коштів, пов’язаних із лікуванням і їхнім побутом в Америці; забезпечення необхідними медичними препаратами немічних дітей в Україні; організація лікарських стажувань у різних медичних галузях і багато-багато іншого, а це, як відомо, — сотні тисяч доларів щорічно.

Навіть поверхово ознайомившись із копіткою й динамічною активністю УФА в одній тільки — медичній — ділянці, неможливо залишитися байдужим і до кінця оцінити цю титанічну працю й відданість людей, які присвячують себе благородній справі допомоги, а подеколи й справді порятунку, коли мова йде про життя або смерть дитини.

Щоб уможливити фінансування цих надзвичайно вартісних проектів, необхідно наполегливо над цим працювати. Крім пошуку та залучення спонсорів для втілення й підтримки певних проектів, УФА також організовує різноманітні аукціони, ґольфові турніри, виставки й інші імпрези. Зокрема, один із таких заходів — Sinatra Night — відбувся надзвичайно успішно торік зі залученням американських лікарів і пройшов під гаслом: «Американські лікарі для українських дітей». Завдяки цьому вдалося зібрати поважні кошти, що значною мірою посприяло в допомозі дітям, які страждають на розсіяний склероз (multiple sclerosis). Восени цього року відбудеться ще одна подібна акція, дохід від якої буде скеровано на покриття видатків, пов’язаних із лікуванням важко хворих українських дітей.

12 листопада УФА запрошує всіх на самобутній танцювально-розважальний вечір під назвою «Танцюючі зірки» для українських дітей, який відбудеться в приміщенні Українського освітньо-культурного центру о 7-й вечора. Ця імпреза перенесе вас у жагучий світ Латинської Америки. На крилах запальних мелодій ви полинете в чар латиноамериканського танцю — румби, самби, сальси, ча-ча-ча й, звичайно, вічно молодого, драматично-елегантного танґо, а також інших танців, захопливий світ яких для вас відкриють гості вечора — танцюючі зірки Spotlight Studio та відома оркестра «Луна».

Ви отримаєте чудову нагоду оволодіти таємницями популярних танців, а також виграти нагороду. У програмі: «жива» музика, танці, лотерея та смаколики екзотичної й пікантної латиноамериканської кухні, працюватиме бар. А також це буде неповторна нагода танцювати зі справжніми зірковими професіоналами. Щодо квитків і детальнішої інформації звертайтеся за тел.: 215-782-1075 або 215-175-7902. Запрошуємо всіх завітати на цей розважальний вечір із «Танцюючими зірками» та своєю присутністю підтримати благочинну місію цієї імпрези. Немічні українські діти потребують вашої допомоги!

 Галина Мізак

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply