Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Wednesday, Jan. 23, 2019

«Таланти світу» відзначать 25-річчя незалежності України та Грузії

Автор:

|

Грудень 08, 2016

|

Рубрика:

«Таланти світу» відзначать 25-річчя незалежності України та Грузії
Ольга Лісовська

Ольга Лісовська

Цей рік став ювілейним для народів України та Грузії, які 25 років тому прийняли доленосне рішення про державний суверенітет. За ці роки там виросли нові покоління прихильників світових загальнолюдських цінностей. Обидві держави пройшли суворі випробування на зрілість, терпіння, толерантність і чесність, показали готовність мужньо протистояти аґресії з боку Росії, кров’ю національних героїв довели свою вірність ідеалам свободи, демократії та справі захисту прав людини.
На честь цього славетного ювілею фонд «Таланти світу» організує святковий концерт митців України та Грузії. До програми концерту увійдуть шедеври відомих композиторів, улюблені народні та популярні пiснi.
В концерті візьмуть участь всесвітньо відомий баритон, засновник і президент фонду «Таланти світу», лауреат медалі Організації Об’єднаних Націй за підняття мистецтва та культури Давид Ґвініанідзе (Грузія) і відоме українське сопрано, директор фонду «Таланти світу», переможниця конкурсів вокалістів Ольга Лісовська. Гості концерту — талановиті артисти з Нью-Йорка та Бостона: Людмила Фесенко, сопрано, Анні Колхіда, сопрано, Борис Фогель, фортепіано, Ґіорґі Джорджадзе, віолончель і Мераб Ебралідзе, фортепіано.
В українській громаді Ольга Лісовська стала відомою співачкою особливо після того, як здійснила постановку опери «Запорожець за Дунаєм» із Commonwealth Lyric Theater у кількох містах Нової Англії, та після гастролей зі сольною українською програмою «Солов’їнi романси».
Після концерту буде нагода для поспілкуватися з артистами під час фуршету.
Концерт відбудеться у неділю, 11 грудня, о другій годині дня в салоні Davidzon Radio за адресою: 2508 Coney Island Ave., Brooklyn, NY, 11223. Квитки — $35 перед концертом, а також у касі за адресою: 409 Brighton Beach Ave., Brooklyn, або онлайн на www.TalentsOfTheWorld.tix.com. Для отримання додаткової інформації, будь ласка, звертайтеся до п. Лісовської за електронною адресою: lisovska1@aol.com, або телефонуйте: 857-919-4832.

Іван Бескид

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...