Новини для українців всього свту

Sunday, Sep. 20, 2020

Звільнену в Пакистані християнку перевезли у безпечне місце

Автор:

|

Листопад 14, 2018

|

Рубрика:

Звільнену в Пакистані християнку перевезли у безпечне місце

Християнку Азію Бібі, котру минулого тижня виправдали за звинуваченням у блюзнірстві, звільнили з в’язниці та перевели в «безпечне місце». Про це заявили її адвокат і президент Європейського парламенту, повідомляє «Радіо Свобода» з посиланням на Антоніо Таяні, голову Європарламенту. «Я дякую пакистанській владі. Сподіваюся якомога швидше зустрітися з нею та її родиною в Європейському парламенті», — написав він у Twitter.
Сайфіл Мулук, адвокат жінки, зазначив, що Азія Бібі перебуває зі своєю родиною, але він не знає де. Неназвані офіцери служби безпеки поінформували, що Азію звільнили з в’язниці в місті Мултані в провінції Пенджаб і перевезли до таємного місця в Ісламабаді через побоювання нападів на неї.
Як писав «Міст», 51-річна католичка Азія Бібі, матір п’ятьох дітей, була засуджена до смертної кари 2010-го, коли її визнали винною в образі ісламу. 2009 року вона працювала в полі разом із іншими жінками та захотіла випити води з колодязя для мусульман. Їй відмовили, оскільки від дотику християнки до глека вода може стати нечистою, та звинуватили в блюзнірстві.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply