Новини для українців всього свту

Friday, Jan. 22, 2021

Зупинити будівництво мечетей на Заході!

Автор:

|

Липень 19, 2012

|

Рубрика:

Зупинити будівництво мечетей на Заході!

Нідерландський політик Геерт Вілдерс (на фото), відомий своєю жорсткою позицією щодо мусульман, закликав зупинити будівництво мечетей на Заході. На конференції в м. Денвері (штат Колорадо) п. Вілдерс зазначив, що в США триває «невидимий і непомітний джихад». «Ісламісти крок за кроком намагаються ввести у вашій країні шаріат», — заявив лідер Партії свободи.

При цьому Кевін Ґрент, сенатор Конґресу штату Колорадо, який запросив Геерта Вілдерса, наполегливо просить американців послухати нідердандця. «Мечеті не є храмами в тому сенсі, у якому ми сприймаємо християнські церкви. Мусульмани розглядають мечеть як свій оплот у суспільстві, швидше, у культурному й націоналістичному ключі. Гадаю, ми повинні це враховувати», — заявив п. Ґрент.

Очевидці повідомляють, що 45-хвилинний виступ п. Вілдерса кілька разів переривався бурхливими оваціями, під час яких аудиторія вставала зі своїх місць. Однак при цьому близько третини учасників конференції відмовилося вітати нідерландського політика.

Нагадаємо, що Геерт Вілдерс є автором фільму «Фітна», який з’явився у вільному доступі в Інтернеті у березні 2008 року. 17-хвилинне відео, де показано терористичні атаки, супроводжується читанням цитат із Корану, що закликають до війни з невірними. Пан Вілдерс назвав викладені в Корані ідеї фашистськими й заявив, що вважає іслам небезпечним для західної культури. Такі висловлювання спричинили протести мусульман у всьому світі, а також неґативну реакцію офіційних структур. Політику заборонили в’їзд до низки європейських держав. Між тим, у червні 2011 року суд в Амстердамі виправдав Вілдерса, якого звинувачували в розпалюванні ненависті до мусульман.

Василь Нетудихата

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply