Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Friday, Oct. 19, 2018

Жертводавці стурбовані руйнуванням головного храму УГКЦ

Автор:

|

Травень 28, 2015

|

Рубрика:

Жертводавці стурбовані руйнуванням головного храму УГКЦ

Патріарший собор

Єпископ Йосиф (Мілян), голова наглядової ради будівельної дирекції при Патріаршому соборі Української греко-католицької церкви (УГКЦ), зустрівся в представництві Світового конґресу українців (СКУ) з Віктором Гетьманчуком, головою Канадсько-української фундації. Участь у зустрічі також взяли віце-президент Канадсько-української торгової палати Роман Савицький, директор представництва СКУ Сергій Касянчук та уповноважений представник УГКЦ Василь Букатюк.

Священнослужителі УГКЦ розповіли представникам канадських жертводавців про сучасний стан будівництва собору та плани на майбутнє. Ішлося, зокрема, про скандальне будівництво поблизу Патріаршого собору, яка створює для нього поважну загрозу руйнування. Запланована забудова багатоповерхівками безпосередньо навколо Собору нищить весь архітектурний ансамбль святині.
Представники Канади висловили велику стурбованість таким стрімким негативним розвитком подій та заявили про необхідність проведення незалежної міжнародної юридичної й технічної експертизи. Учасники зустрічі звертаються до відповідних державних органів України, а також до міжнародних спільнот із проханням захистити головну святиню УГКЦ, яка є найбільшою східною Католицькою церквою (свого права) і налічує близько 8 млн вірних у всьому світі.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...