Новини для українців всього свту

Monday, Jan. 18, 2021

Запобігання гонінь на християн

Автор:

|

Липень 26, 2012

|

Рубрика:

Запобігання гонінь на християн

Джуліо Терція, міністр закордонних справ Італії, заявив про необхідність працювати над тим, аби зупинити антихристиянське насильство. Запобігання гонінь на християн, за його словами, має стати найвищим пріоритетом світових лідерів.

Міністр нагадав про вбивство від початку цього року 800 християн у Ніґерії терористичним угрупованням «Боко Хаара». Пан Терція наголосив, що насилля щодо християн особливо поширене в Африці. «Припинення цих злодіянь має стати пріоритетом міжнародного співтовариства», — сказав італійський урядовець.

Джуліо Терція став на захист гнаних християн у всьому світі на конференції, що спонсорується недавно створеним в Римі Центром спостереження за релігійною свободою. Ця організація була заснована спільними зусиллями Міністерства закордонних справ Італії та мерії Рима. Вона призначена контро­лювати ситуацію в галузі релігійної свободи у світі й боротися з її порушеннями, особливо в тих «небезпечних реґіонах», де меншини опинилися під тиском і зазнають переслідування.

На заході, який про­йшов 19 липня, п. Терція змалював у загальних рисах ініціативи зовнішньої політики Італії. Він заявив про намір сприяти розвитку релігійної свободи та захисту релігійних меншин у всьому світі. За словами високопосадовця, це — пріоритетний напрямок зовнішньої політики Італії та її етичний вимір.

Василь Нетудихата

 

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply