Новини для українців всього свту

Wednesday, Dec. 2, 2020

Заклик щодо заборони абортів

Автор:

|

Березень 22, 2012

|

Рубрика:

Заклик щодо  заборони абортів

Глави Української греко-католицької церкви (УГКЦ) і Римо-католицької церкви звернулися до Верховної Ради України (ВРУ) зі закликом змінити законодавство й заборонити в Україні аборти. Як повідомив під час зустрічі з молоддю в Тернополі Блаженнійший Святослав Шевчук, предстоятель УГКЦ, таке звернення зумовлене тим, що в середньому за рік в Україні внаслідок абортів гинуть 2 млн ненароджених дітей.

«Я, коли був викладачем морального богослов’я, досліджував зі своїми студентами феномен аборту в Україні. Справи — жахливі. За 20 років незалежної України ми свідомо й добровільно вбили 40 млн дітей. Тобто за цей час перестала існувати така нація, як українці. На тлі цього числа діти, що народилися за 20 років, — це вцілілі, ті, яких випадково оминула вбивча рука батьків», — сказав владика Церкви.

Він також зазначив, що аборти не можна розглядати тільки в площині «жінка—лікар». «Прийнято вважати, що питання аборту — це гріх тільки жінки. Але насправді гріх аборту зачіпає ціле су­спільство. Не лише жінка винна, але і її чоловік, її мама чи батько, які примушують жінку до цього, члени сім’ї, які не захотіли прийняти це життя. Лікар, котрий це зробив, зазнає душевних тортур, це потім відбивається на його стосунках зі своїми дітьми», — зазначив глава УГКЦ.

На його думку, аборти в Україні вже давно треба було заборонити. «Ви не знайдете лікаря-гінеколога, який скаже, що аборт — це добре для здоров’я, що це на користь жінці. Але при цьому аборт у нас дотепер дозволяється. Понад те, Україна перетворилася на місце вбивства дітей із Європи, до нас приїжджають із Польщі, з інших країн, де робити аборт заборонено, і це вбивство скоюють тут. Наша земля й так полита кров’ю, але скільки її проливається зараз через цей гріх — просто жахливо. І це зло шкодить усьому суспільству», — наголосив Блаженнійший Святослав.

«Але якщо б у ВРУ були свідомі борці за людське життя, то в нас би вже давно були прийняті відповідні закони», — констатував о. Шевчук.

Лана Світ

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply