Новини для українців всього свту

Friday, Jul. 3, 2020

Загинув пастор, котрий воював за Україну

Автор:

|

Грудень 04, 2014

|

Рубрика:

Загинув пастор, котрий воював за Україну

Сергій Реута з дружиною

У ніч на 24 листопада в Пісках Донецької області України загинув боєць добровольчого батальйону «Дніпро-1» Сергій Реута. Про це повідомив Володимир Іванов, пастор із Дніпропетровська. «Смерть настала під час несення служби унаслідок прямого потрапляння снаряда. Серед бійців його позивний був «Падре». І пояснення це має просте: протягом багатьох років Сергій Реута був пастором церкви «Живе слово» в Луганську. Незадовго до початку вторгнення російських бойовиків ця Церква якраз викупила довгоочікувану будівлю для проведення своїх Богослужінь. Однак, коли у квітні ц. р. почалася військова аґресія на Донбасі, пастор Реута і ще четверо осіб із церкви постановили піти добровольцями для захисту української державності, а також для духовного служіння серед солдатів», — зазначає п. Іванов.

«Він кілька разів гостював у мене вдома, коли повертався на базу постійної дислокації у Дніпропетровську, — розповідає пастор церкви «Блага вість». — Ніколи нічого не просив, ні на що не скаржився. Дуже любив Україну і завжди казав: «Хто, якщо не ми».
Сергій Реута крім несення служби виконував пасторське служіння. Проповідував про Христа, роздавав Євангелія, молився з людьми. А братам по вірі своє рішення йти служити пояснював отриманим одкровенням згори.
«У суботу ввечері зателефонував і вперше про щось попросив — доставити гас для печі, позаяк військові замерзають. А вже вранці в неділю мені подзвонили з його телефону й повідомили про загибель», — розповідає пастор Іванов. У пастора Реута залишилися дружина й троє дітей, котрі після окупації Луганська вимушено перебралися до Києва.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply