Новини для українців всього свту

Saturday, Aug. 8, 2020

Яценюк подякував Католицькій церкві за підтримку

Автор:

|

Грудень 18, 2014

|

Рубрика:

Яценюк подякував Католицькій церкві за підтримку

Кристофом Шенборн

Україна високо цінує підтримку Католицької церкви у боротьбі за свою територіальну цілісність і незалежність. На цьому наголосив Арсеній Яценюк, прем’єр-міністр України, під час зустрічі з кардиналом Кристофом Шенборном, папським посланцем.

«Ми відчували й відчуваємо підтримку Католицької церкви в нашій боротьбі за незалежність, територіальну цілісність, свободу та права. Ціную ваші зусилля в підтримці України» – сказав голова уряду. Він також нагадав про свою зустріч із Папою Римським Франциском у квітні ц. р. «Знаю, що Його Святість кілька разів виголошував молитви за Україну. Ми це дуже цінуємо це», — наголосив п. Яценюк.
Прем’єр-міністр запевнив папського посланця, що свобода віросповідання є однією з базових цінностей в Україні. За його словами, церкви та релігійні організації в українській державі «знайшли шлях, як співіснувати разом і поважати одне одного».
«Ми маємо реальну єдність, незважаючи на те, що дехто намагається використовувати релігію як засіб політичного впливу», — підкреслив він. На зустрічі також були присутні Блаженнійший Святослав, глава Української греко-католицької церкви, й архієпископ Томас Едвард Галліксон, апостольський нунцій в Україні.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply