Новини для українців всього свту

Monday, Sep. 21, 2020

Янукович — один із основних спонсорів РПЦ

Автор:

|

Квітень 16, 2015

|

Рубрика:

Янукович — один із основних спонсорів РПЦ
Кирило й Янукович

Кирило й Янукович

Казацтво — це суміш колишніх бандитів і колишніх міліціонерів, котрі на пенсії вигадали собі нову розвагу. Про це розповів Микола Мітрохин, один із найвизначніших сучасних дослідників Російської православної церкви (РПЦ). На його думку, те, що на хоругвах так званого Всевеликого війська Донського зображено лик Ісуса, є «символічною категорією» й не має жодної релігійної складової.

«Казацтво — це, в першу чергу, пиятики, торгівля зброєю, нагородження один одного орденами, підтримка правоекстремістських ідей», — зазначив експерт.
І звернення до православ’я президента-втікача Януковича та його угруповання було закономірним, стверджує п. Мітрохин, оскільки бандити є однією з тих категорій на пострадянському просторі, які «наповнюють Церкву».
«У порядку значимості це – по-перше, пенсіонерки віком від 55, по-друге, бухгалтери і власники малих підприємств, а простіше кажучи, торговці з ринку й власники кіосків. Третя група — бандити: професія в них небезпечна, доводиться весь час шукати вихід для емоцій і моральну підтримку. Друга й третя категорії є основними спонсорами всіляких церковних ініціатив. Янукович, поза сумнівом, возив із собою по виборчих поїздках старця Ілія (Ноздрина). Ілій — це специфічне чернече ім’я, що дуже рідко зустрічається. Наскільки я знаю, Янукович інвестує за вказівкою старця Ілія в Орловську область, звідки той родом. Це – своєрідно витлумачені релігійні почуття», — розповів п. Мітрохин.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply